-
Senior Member
No Mercy
Re: Budget laptop
[QUOTE=ezav;1535949]Za ponasanje win 10 neznam, odbijam preporucati i instalirati ljudima taj bugoviti spyware ... Ono za godinu-dve kada ga ispegalju i popuse par tuzi zbog narusavanja privatnosti ondak da [QUOTE]
Jadni ljudi, propustiti će priliku dobiti najbolje windowse skroz besplatno te će ih za par godina kad "postanu" odlični morati platiti. Inače opće je poznato da je i osmaca jednako tako narušava privatnost kao i google, android i svi ostali.
Pravila postanja
- Ne možeš stvarati nove teme
- Ne možeš odgovarati na postove
- Ne možeš slati privitke
- Ne možeš mijenjati svoje postove
-
Pravila foruma