Jedem hranu. Ne jedem smeće. I ne vjerujem u brojanje kalorija jer količina potrebne energije nije fiksnih 2000 "nečega" nego ovisi o organizmu, aktivnosti, vanjskim uvjetima i još mnogo toga.
Jedem hranu. Ne jedem smeće. I ne vjerujem u brojanje kalorija jer količina potrebne energije nije fiksnih 2000 "nečega" nego ovisi o organizmu, aktivnosti, vanjskim uvjetima i još mnogo toga.