= Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
evo odigro meč. prvo čekam 10 minuta da netko prihvati igru i na kraju me izvrijeđaju da sam glup, spominju mamu i ispadnem kriv jer smo spušili gejm.

jel ima itko da igra ovo a da nema 15 godina?
Vrlo vjerojatno ti nisu zakurac srali. Imam osjećaj da sam igrao s tebom, da bi te reportao i doti i steamu.