brijem da eksli naslon ne koristim 90+% vremena. xd
ali imam bolove u kicmi. bio kod kiropraktora (inb4 jel kod dr. ante - ne.), bolje je sad al moram pit magnezij (koji fakat pomaze) i počet vježbat.
brijem da eksli naslon ne koristim 90+% vremena. xd
ali imam bolove u kicmi. bio kod kiropraktora (inb4 jel kod dr. ante - ne.), bolje je sad al moram pit magnezij (koji fakat pomaze) i počet vježbat.