"Idem si potencijalno uništiti odnose sa najbližima, u potpunosti promjeniti način na koji me ljudi gledaju, privući na sebe mržnju tardova i u principu si potpuno promjeniti život jer mi fali pozornosti i perverzan sam."
- Nitko Nikad

Također zašto bi ta okupljanja bila komična? Pokušavaš stupiti u kontakt sa ljudima koji žive u sličnim uvjetima, imaju slične interese, pa s njima podjeliti životna iskustva. Jesu li onda komična i okupljanja fanova, ovisnika, vjernika?

Jebote e.