Lvl 17 warrior, nije ni tak loše zasad. Healing sustav iako blaži nego u dvojci nije puno sjebao. A 10% max hp penalty nakon smrti je dosta brutalan. Nemogućnost level upa kod svakog bonfirea je baš nepotrebna novost. Majula kao svojevrsni hub mi se dopada, ali baš da moram svaki put ići tamo da potrošim soulse... mah. Iritantno je valjda sad ranije kad često možeš levelati.

Nisam još skužio kako upalim torch... Kužim da mi traje 20 minuta, ali ne vidim da ga igdje imam za equipati. Nije mi ni trebao dosad doduše. I probao sam otvoriti par illusory wallova ali nabijanje mačem po njima baš i ne radi, ili me ljudi trolaju.

Grafički izgleda fantastično, a srećom combat nije loš kako mi je po filmićima izgledao (al ak se ne varam ovo moje izdanje je nešto mijenjalo po tom pitanju). Ne bih se bunio da su agresivnost zericu manje povećali, ali šta je tu je.

tl:dr vrijedi 100kn