= Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
Ma, u biti u pravu si. Kupit ću si G302 zbog swtcheva. G303 ima bolji senzor, ali to mi neće koristit jer nisam super pro, ne igram na 800x600 rezoluciji i ne držim ga na 400 dpi i 1,15 sens u kanter strajku, a skuplji je skoro duplo.
Kod G303 je veća fora u onoj dodatnoj nožici. G302 se hoće klackat u malo bržim igrama.