zbog toga što je otišao full retard i zbog ful greederskog i glupog drafta u drugom gejmu su i izgubili.

baš me zanima šta će biti sad sa njima.

koliko sam pročitao arteezy je unfollowao već s4 i kuru sa twittera, lol.

kuro je po meni dobro igrao više manje stalno, ali za s4 sam se pribojavao još prije početka TI-a.

bit će opet šaflanja..