Izvorno postao WannabeClone bokte jebo retavi ili odi ili plati 20k kazne u čem je jebeni problem ._. mislim jasno mi je da je dretva GLUPA PITANJA al u pizdu materinu Say dretva one more time i doći ću ti u ured i klepit te po glavi HP-om 7800 po glavi. Ja ful podržavam da se Slender ne odazove. S tom kaznom će taman pokriti bruto plaću dva radnika u ministarstvu.
[center:chmelrcv][/center:chmelrcv] [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv] -kazem ti, nisu sredeni.
Pravila foruma