Marijanovićevi unbokzinci ne spadaju u "ostala ledena sranja". Moderatori upomoć!


Kupio jučer one Snickers sladolediće. Još uvijek rulaju. Da ne živim 20kn od najbližeg Lidla jeo bi to non stop.