-
Senior Member
My way or the highway
Re: Sladoledi i ostala ledena sranja
Marijanovićevi unbokzinci ne spadaju u "ostala ledena sranja". Moderatori upomoć!
Kupio jučer one Snickers sladolediće. Još uvijek rulaju. Da ne živim 20kn od najbližeg Lidla jeo bi to non stop.
Pravila postanja
- Ne možeš stvarati nove teme
- Ne možeš odgovarati na postove
- Ne možeš slati privitke
- Ne možeš mijenjati svoje postove
-
Pravila foruma