... Kaj bi to uopće trebalo značit?
To je ko da izjaviš da nemam personu kad kažem da je retardirano npr. otić u drugu zemlju i jest isključivo u McDonaldsu i KFC-u umjesto da isprobaš neku lokalnu hranu. Ljudi imaju tendenciju gravitirat prema stvarima koje su im poznate i ja mislim da je to jadno i ograničava spektar mogućih iskustava. A pri tome, probat novi okus sladoleda ima fakat low risk od toga da ćeš se sjebat pa je stoga vrijedno pokušaja.
Što ne znači da ja nemam svoje favorite, ali ak naletim na neki novi okus koji zvuči iole primamljivo, isprovat ću ga.




Odgovori uz citat