-
Senior Member
Ninja hurdle
Re: Transgender
Ne, nego je čovjek u pravu. Škola/fakultet je obrazovna ustanova i tijerat ga da te oslovljava kao ženu je pogrešno. Ovo da mora poštovati studente ne drži nikakvu vodu. Treba ih tretirati kao normalne osobe, a ne klanjati im se. Iskreno, malo mi se cringea kad pokušavam zamisliti tu scenu kad si zamolio profesora da te oslovljava ženskim zamjenicama. Possibly ispred svih...
Uglavnom, nabavi para za pravu promjenu spola i imena, onda će te valjda morati oslovljavati kao Luna jer legalno jesi to, dotad je to veliko preseravanje.
I bar ne živiš u Splitu. Ovdje bi već bio mrtav
Pravila postanja
- Ne možeš stvarati nove teme
- Ne možeš odgovarati na postove
- Ne možeš slati privitke
- Ne možeš mijenjati svoje postove
-
Pravila foruma