Pa UFC nema ništa sa sucima. A i brat bratu baš da su ga pokrali i nisu. Bilo je gusto, a tu onda sitnice presude.

Arlovski Brown vrh večeri, a i ostali fajtovi prije glavnih su bili zabavni. Title fightovi ništa posebno.