Zakaj bi bio tužan? A fan jesam, ništa loše u tome. I realno je igra najljepša fantasy i open world ikad, barem po trailerima i screenshotima. A ti odi igrat COD i Defiance. Očito nas tvoj ukus nadmašuje.
Pravila foruma