Zakaj bi bio tužan?
A fan jesam, ništa loše u tome.
I realno je igra najljepša fantasy i open world ikad, barem po trailerima i screenshotima.

A ti odi igrat COD i Defiance. Očito nas tvoj ukus nadmašuje.