Može proći, no više preferiram odigrat neku strategiju tipa Total War ili Starcraft, ili ove old-school RPG-je kao što su Divinity: Original Sin i Pillars of Eternity, nego što me privlače Nintendove ekskluzive. Više me čak privlače igre koje imaju na 3DS-u.
Također, PC mogu kombinirat s plejkom za igranje multiplata - recimo shooteri na PC, a trke, fajterske, action-RPG-ovi na plejki.
Jedino mi Xbox skroz ispada iz igre jer nema nekih eksluziva. Ima Forzu no ima Sony zato Gran Turismo.





Odgovori uz citat