Izvorno postao Duke v2.0 A za Silvu bi sad najpametnije bilo da se graciozno povuče. Mislim da bi ga bilo tko iz MW top 5 pojeo, Weidman pogotovo. Mislim da je ugovorio 9 mečeva ili tako nešto. Zašto da se povuče ako još uvijek može zgrnuti milione. Odlično se oporavio i može birati protivnike.
Pravila foruma