Pa i ne baš.
Likovi su mi zasad dobri i zabavni za razliku od četvorke, vožnja je dosta bolja od četvorke do razine da je igriva i zabavna, vizualno je puno toplih boja i lijepo izgleda, misije se čine raznolike i kolko tolko smislene, jedino je napucavanje standardno loše.
Ali zasad je dosta koraka iznad blijede četvorke.
Nego, kakav ti je to sig?
Kak si username promijenio?
Meni da neko random.





Odgovori uz citat