Pa i ne baš.
Likovi su mi zasad dobri i zabavni za razliku od četvorke, vožnja je dosta bolja od četvorke do razine da je igriva i zabavna, vizualno je puno toplih boja i lijepo izgleda, misije se čine raznolike i kolko tolko smislene, jedino je napucavanje standardno loše.
Ali zasad je dosta koraka iznad blijede četvorke.

Nego, kakav ti je to sig?
Kak si username promijenio?
Meni da neko random.