Presudilo je što se Stipe dosad nije borio u 5 rundi, malo je precijenio svoj cardio. Odličan fight sve u svemu i jako jako gust. Nema tu govora o nekakvoj krađi, ali moglo je na obje strane otići. 3-2 ili 2-3 je bilo. Šteta za Miočića jer bi sigurno dobio šansu za IC belt. I plus, HW je ionako u totalnom prozoru, bilo bi puno bolje da je Stipe pobijedio.






Odgovori uz citat