= Citat = Izvorno postao rejndjer Pregledaj post
ja se nesjećam witcher 2 introa, sjećam se samo da je jedinica imala ono o strigi, brijem da sam si u dvojci odmah ugasio intro cinematice i sranja.
Pretpostavljam da si preskakao i sav dijalog i cutscene, kao svaki pravi razmaženi desetogodišnjak.