E to ti jedna od največih zagonetki, dobar stolac za malo para. To je jednastovno nemoguća misija jer su svi smeće. Po meni pitaj Vedrana, on se kuži ali sigurno ti nebu preporučio nšta jeftino. ja sam ih valjda promjenio već 5-6...sve ih polomim ili uništim. Živa koma. Budem si uskoro dao raditi radni stol kod stolara pa gledam opet malo "stolice".

Mene najviše privlači nešto ovako, ima nešto slično jedan poznanik i kad sam sjedio satlno sam mislio, to je to

http://www.emmezeta.hr/namjestaj/dne...r_opis-content