Meni je to blesavo da postoji ladder koji se resetira, tj da ima 'sezonu'.
Što ne naprave neki Hall of Fame ladder koji će bit dok igra postoji i to je to, kad bi igra imala pvp onda nek naprave sezonski ladder, to mi ima smisla, al ovako..
Meni je to blesavo da postoji ladder koji se resetira, tj da ima 'sezonu'.
Što ne naprave neki Hall of Fame ladder koji će bit dok igra postoji i to je to, kad bi igra imala pvp onda nek naprave sezonski ladder, to mi ima smisla, al ovako..