nzm kad sam presto igrat, al dok sam ja igro nit je falilo ljudi za champ train, nit za glavne evente, pa šta sad ljudi rade u igri? xd
nzm kad sam presto igrat, al dok sam ja igro nit je falilo ljudi za champ train, nit za glavne evente, pa šta sad ljudi rade u igri? xd