Izvorno postao Rad R4C3R Je, nego ćeš npr ić u Španjolsku i nećeš razgledavat Barcelonu nego ćeš sjest u prvu birtiju i pit 24/7. Možeš tako i u kvartu pit. gle reci što hoćeš, ali 99% maturanata ide na maturalac da fešta
Pravila foruma