da možeš izgubit kamp to bi bilo još veca glupost zašto ? jer je mapa kao što veliš prevelika, i sad si zamisli da si na jednom kraju, a na drugom ti uzmu kamp.... mislim da ni fast travel nebi spasio situaciju
Pravila foruma