-
Administrator
My way or the highway
Re: Nadolazeći koncerti
@beba - Bohren...
Nešto riknulo na tonskom zapisu?
OK, recimo neki darkerski jazz, zanimljivo i relativno originalno, ali mi je ipak malo previše ambijentalan, a premalo odsviran pa djeluje monotono. Mogao bih to slušat na savršenoj hi-fi liniji i to kad sam skroz sam i kad praznim mozak do zadnje crtice, ali me ne privlači za odlazak na koncert.
Jebote, sad sam išao poslušat na jubitu druge njihove stvari, sve u istom điru. Umorni jazzeri nakon 3 dana i 3 noći neprekidnog sviranja opraštaju se sa svijetom. To bi pasalo uz one avanturističke igre bez likova poput Mysta. Dečki očito uživaju u svom filmu ali ja sam premalo u depri da bi to slušao intenzivnije. Već vidim na koncertu Bareta kako negdje leži, gleda u neki šaraf na stropu i uživa.
Pravila postanja
- Ne možeš stvarati nove teme
- Ne možeš odgovarati na postove
- Ne možeš slati privitke
- Ne možeš mijenjati svoje postove
-
Pravila foruma