-
Senior Member
No Mercy
Re: haos u bosni
Ti baš odbijaš shvatiti ili se praviš? Nije sve u brojkama, puno toga više ima u općem dojmu, općoj atmosferi i nekom dojmu pravednosti. Ako je država u banani a oni koje mi plaćamo žive u općem blagostanju i ovim odbijanjem prijedloga smanjivanja plaća nam poručuju, "ako nemate kruha jedite kolače", kakve osjećaje mogu izazvati kod onih koji ih plaćaju.
Pravila postanja
- Ne možeš stvarati nove teme
- Ne možeš odgovarati na postove
- Ne možeš slati privitke
- Ne možeš mijenjati svoje postove
-
Pravila foruma