Ti baš odbijaš shvatiti ili se praviš? Nije sve u brojkama, puno toga više ima u općem dojmu, općoj atmosferi i nekom dojmu pravednosti. Ako je država u banani a oni koje mi plaćamo žive u općem blagostanju i ovim odbijanjem prijedloga smanjivanja plaća nam poručuju, "ako nemate kruha jedite kolače", kakve osjećaje mogu izazvati kod onih koji ih plaćaju.