Izvorno postao Windwalker Nego, molim ljude s novim nickovima ili accountima da stave stari nick u potpis (barem tjedan, dva) da znam s kim pričam. pokusaj plasiranja odvratnog ukusa =/= pricanje Zalim, jos si daleko od prihvatljivog vođenja forumske konverzacije. Ni los okus ne ide ti u prilog.
Zadnji uredio Dylan11 : 15-01-2014 u 20:27
Pravila foruma