Stranica 98 od 104 PrvaPrva ... 488896979899100 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.911 do 2.940 od 3092

Tema: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

  1. #2911
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao Razzarach Pregledaj post
    Ma treba mi nesto maleno gradsko i da ne trosi previse, a pak da nije pre slab. 80KW nešto maksimalno 8l da guta.
    I da nije pre staro, ne pada mi napamet kupovat auto 20 godina star sa bog zna kolko kilometara i prometnih nesreca haha
    Evo ti idealan autić koji odgovara svim tvojim kriterijima.

    http://www.njuskalo.hr/auti/renault-...oglas-12211419

    Očuvanost vozila: izvrsno

    Vlasnik: prvi

    Garažiran: Da

  2. #2912

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Ma nema šanse da Twinga vozim.
    Ipak će bit 206 sigurno.

  3. #2913
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Griješka.

  4. #2914
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Twingo je do jaja!

  5. #2915
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Pih, ti si propali nogometaš, od toga se ne može niže.
    Uz to sam i arhitektonski tehničar, 10tak godina staža... pih, svašta ja znam.

  6. #2916
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao 3.14colovac Pregledaj post
    Twingo je do jaja!
    Frend je prije koju godinu kupio Twingača 16V neki, šta ti ja znam... ali fakat jeben auto.

  7. #2917
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Meni je Twingo idealan jer možeš sa sicevima izvoditi čuda, a i proizvodio se preko 20 godina (uz sitne izmjene), tako da za njega ima dovoljno dijelova i svega ostalog što ti treba. Naravno da to nije auto za pokazivanje i picolov, ali svoju funkciju prijevoznog sredstva obavlja fenomenalno. Znam jako puno bivših vlasnika i uz Twingo vežu samo lijepe uspomene, a mnogi i žale što su ga prodali, no došla su djeca i trebao im je veći auto.




  8. #2918
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao 3.14colovac Pregledaj post
    Meni je Twingo idealan jer možeš sa sicevima izvoditi čuda, a i proizvodio se preko 20 godina (uz sitne izmjene), tako da za njega ima dovoljno dijelova i svega ostalog što ti treba. Naravno da to nije auto za pokazivanje i picolov, ali svoju funkciju prijevoznog sredstva obavlja fenomenalno.
    Upravo to.

  9. #2919

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Ma ja sam još kidara pa bi htio nesto sta ljepo izgleda donekle.
    206 mi jedini za te pare na nešto liči.

  10. #2920
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Jebote Vedro tebi se ne smije uputiti ni dobronamjerna konstruktivna kritika. Ma kakvi kritika, da je samo komentar drugačijeg mišljenja ili iskustva, odmah se raspizdiš.

    Što se twinga tiče, barem meni je užasan radi ergonomije, sad ne znam kako drugima paše i da li bolji paketi opreme imaju podešavanje volana ili sica po visini, al meni ga je muka voziti. Također, ima toliko ogromna vrata da na parkingu moraš dobro pazit da ne lupiš auto do sebe kad izlaziš i iz nekog razloga nema mjerač okretaja motora što je već čudno za aute iz tog doba. Znam da je ponajprije namijenjen ženama koje rado kreću i u trećoj, ali opet.

  11. #2921

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Uz to sam i arhitektonski tehničar, 10tak godina staža... pih, svašta ja znam.

    Kad napuniš 23 godina staža znati ćeš još više, za sada si još šegrt Hlapić.


  12. #2922

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Uglavnom meni je totalno ružan.
    Da je bog zna kolko jeftin i kvalitetan i šta sve već ne svejedno ga nebi vozio kolko je ružan.
    Nisam žena od 40 godina.

  13. #2923
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao cham3leon Pregledaj post
    Jebote Vedro tebi se ne smije uputiti ni dobronamjerna konstruktivna kritika. Ma kakvi kritika, da je samo komentar drugačijeg mišljenja ili iskustva, odmah se raspizdiš.
    Znam i istina je to, ali takav sam samo na ovom forumu jer su me nekoliko puta vrijeđali bez razloga, tak da samo vraćam. Irl sam okej.

  14. #2924
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Kad napuniš 23 godina staža znati ćeš još više, za sada si još šegrt Hlapić.
    Volio bih zauvijek biti šegrt Hlapić.

  15. #2925
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Želim biti fer i korektan pa se ispričavam ako sam nekoga uvrijedio u temi (dugi) ili bio pretjerano nervozan, nhf.

  16. #2926
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Najgora diskusija ikad. Kod auta za 2k Eura biraš auto koji ima najveću ponudu i najjeftinije zamjenske djelove. Znači Corsa ili ako uleti dobra Astra.
    Možeš ga testirat milijun puta i dovesti papu da s tobom kupuje auto, ali auto star 15 godina je tempirana bomba na kojem odlaze djelovi za koje nikad nisi čuo.

  17. #2927

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Želim biti fer i korektan pa se ispričavam ako sam nekoga uvrijedio u temi (dugi) ili bio pretjerano nervozan, nhf.

    OK, isprika prihvaćena. I ja se tebi ispričavam ako si moj post kao odgovor na iskustvo shvatio kao provokaciju. Vidim da neki idu grlom u jagode i da će učiti na vlastitim greškama. Ove strge po 15.000 kn jedva čekaju da odu od svojih sadašnjih vlasnika. Ako takvom tipu dođeš sa zahtjevom da želiš pregled kod automehaničara, mjerenje kompresije, pregled podvozja, provjeru serijskog broja na šasiji da se vidi da nije ukraden, provjeru kilomtraže ako ima servisnu knjigu i sl. i dobiješ cinični osmjeh, barem znaš da tip mulja i da je bolje tražiti dalje.


  18. #2928
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Najgora diskusija ikad. Kod auta za 2k Eura biraš auto koji ima najveću ponudu i najjeftinije zamjenske djelove. Znači Corsa ili ako uleti dobra Astra.
    Možeš ga testirat milijun puta i dovesti papu da s tobom kupuje auto, ali auto star 15 godina je tempirana bomba na kojem odlaze djelovi za koje nikad nisi čuo.
    Kako weky šamara

  19. #2929
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    @dugi Ma naravno ako je čovjek normalan i ne želi prevariti neće te gledati sa podsmjehom ako želiš na jednostavan način testirati auto i odlučiti želiš li kupiti. Ne padaju novci nikome sa neba.
    Ali kakve je aute moj stari znao kupiti donedavno za 2000-3000 eura na Jakuševcu to je čudo jedno. Npr ovaj dolje BMW sa stotinjak tisuća km. Mislim, moj stari nije rekao da taj auto stvarno ima 100000 ali kako mi je žao što je to prodao... auto je fakat bio ono ko nov, brijem da je baš imao 100000.


  20. #2930

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Vedran je djelomično u pravu. Definitivno je tempirana bomba i tu testovi ni iskustvo malo znače. Ali uz par testova možeš razdvojiti tempiranu bombu od auta koji bi trebao ići direktno na autootpad. Npr. ako kupuješ starijeg dizela uzeti ga a ne napraviti test na kompresiju je totalna kocka. Po tom testu barem znaš da li će upaliti kad padne temperatura oko nule ili sigurno neće ako je kompresija niska itd.


  21. #2931
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Ček, ako ne valja kompresija kak se to rješava? mijenjaš cilindar ili kaj već, jel skupo?

  22. #2932
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Ovaj gore BMW ne bi vozio da mi mater na rukama umire i da ju treba odvesti u bolnicu i da je to jedina opcija.
    Danas tražim nešto što ima barem malo više elektronike od autoradija.

  23. #2933

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Ček, ako ne valja kompresija kak se to rješava? mijenjaš cilindar ili kaj već, jel skupo?
    Generalka. Karike, klipovi, brušenje glave...uglavnom hrpa love ili ga staviš u garažu do proljeća .


  24. #2934
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Mene ne jebe elektronika i te stvari. Definitivno mi je veća fora imat novi stari auto. Na posao, doktoru u dućan i te stvari idem biciklom a par puta godišnje rodbini u goste autom. Znači vozio bih što manje kilometara u autu i štedio novce tak mi ta oprema i elektronika ne bi bila od važnosti. To vjerojatno olakšava život nekome tko svaki dan provodi neko vrijeme za volanom.

  25. #2935

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Ne podnosim elektroniku u autu. Vidim ju kao mogući izvor kvara. Radije ručno vrtim da mi se zatvori prozor nego da zablokira elektronika pa moram odmah kod mehaničara. Jedino mi je bitna klima.


  26. #2936
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    = Citat = Izvorno postao Razzarach Pregledaj post
    Uglavnom meni je totalno ružan.
    Da je bog zna kolko jeftin i kvalitetan i šta sve već ne svejedno ga nebi vozio kolko je ružan.
    Nisam žena od 40 godina.
    Meni je Twingo baš lijep, ali meni se stvarno sviđaju razni automobili. Naprimjer lijepi su mi...

    https://www.youtube.com/watch?v=ANv83OJk--4
    https://www.youtube.com/watch?v=A-VgfekV9-g
    https://www.youtube.com/watch?v=m7RedVYMv2Y
    https://www.youtube.com/watch?v=Att-f_xmyDY
    https://www.youtube.com/watch?v=7f8f9OYf_Wg
    https://www.youtube.com/watch?v=E4Ii6v8gszI

  27. #2937
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Na puno stvari ljudi ne obraćaju pozornost kod kupnje auta. Po meni je najbitnija da kasnije malo plaćaš gorivo i druge stvari koje se troše, a tu najviše mislim na gume.

    Kupiš ovakvu bemburu i kao super si prošao za 3k Eura i onda guta 12 litara benge bilo kakve vožnje i ima profil gume 205/55/17, pa kad dođe vrijeme da treba zamijeniti ajmo 2000 kuna po gumi. Praktički te set ljetne+zimske košta skoro ko to govno od auta.

  28. #2938
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Jep, taj BMW je trošio preko 10 litara, a to za gume nisam znao.

  29. #2939
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Ja ću sljedeće godine ubosti novi Kia Rio i amen. Stvar troši 3 litre i ima 7 godina garancije. Amen.

  30. #2940
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA

    Meni kakva je trenutno financijska situacija, brijem da ću ubost električni.

Slične teme

  1. SLIKE AUTA OD FORUMASA PC-PLAYA
    By BINUX in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 389
    Posljednji post: 29-04-2009, 17:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •