Stranica 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikazujem rezultate 181 do 200 od 200

Tema: AMD Ryzen

  1. #181
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    kakva crapy matična ploča za oc,tek sad vidim...prošla gigabayte p55a-ud3r je imala 10 faza,držala je napon samo tako,od šale...
    ...na ovoj stavim napon na 1.23 a pri loadu ga busta na 1.35V...teško sranje...
    ...eto...sad vidite,nemojte kupovat amd ryzen proceve grijalice i potrošače bilo koje vrste osim možda zadnje serije 5000 jer ima SAM....za 2700x vam sve treba puno bolje,od hlađenja do napajanja,memorije i matične od preko 1000kn....sad imam sličan procesor ko i7 875k star 10 godina...male su razlike u grijanju i potrošnji,i nemogu preko 4100MHz na ovoj smeće matičnoj...jedina razlika je kaj ovaj amd ima neke nove instrukcije a onaj nema i tu je razlika šta je novi brži u gamingu,inače bi bili potpuno isti...

    tko traži gaming procesor za normalne novce samo i5 10400f...teško će u budućnosti igre tražit više od 6 jezgara,još uvijek je i7 8700k najbolji gaming procesor...
    ...intel sa novom serijom može izmislit procesor sa jednom jezgrom koja će pokopat sve silne amd jezgre,na kraju te sve jezgre kod amd-a apsolutno ništa nemoraju značit,odnosno ni ne znače ništa jer je i5 10400f i dalje bolji u gamingu od ryzena 2700x makar ovaj kao ima 2 jezgre više...
    ...na pce hvale samo amd ali tamo ih 99% mijenja komponente svakih 6-12 mjeseci i uvijek se kupuje najskuplje i najbolje pa se dobije kriva predodžba da je amd platforma dobra i isplativa....a nije...

  2. #182
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    al dobro,ak su amd i asrock rekli da na ploču idu i 105W procevi pa neka idu....
    nadam se da će intel sa idućom generacijom uništit amd pa da se stvari vrate kao prije ryzena 1000,ionako su intel i amd ko dinamo 1. sastav i dinamo 2. sastav...

    krivo sam reko,p55a-ud3r ima 12 faznu regulaciju za vrm,imaš opciju LLC enabled i napon uglavnom ne mrda ili mrda jako malo,i to je bilo valjda za oko 1000kn ili manje...a ne ovdje...level ovaj,level onaj a u biti svi leveli zakurac...
    https://www.gigabyte.com/hr/Motherbo...UD3R-rev-10#ov

  3. #183
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: AMD Ryzen

    A da sam barem aktivan na forumu pa da čitam ove Tenkove postove o Ryzenu...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  4. #184
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    A da sam barem aktivan na forumu pa da čitam ove Tenkove postove o Ryzenu...
    Da barem nisam pal pod utjecaj idiota danas bi imal dobri kršćanski katolički i židovski Intel i5 10400f...Intel je kroz ovih prošlih 10 godina pokazal da je najpoštenija firma od svih, daval je svima procesore, i sirotinji i eliti, nije ni danas ništa drugačije... Druga stvar šta sad 99% idiota i budala svršava na amd

  5. #185
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    A da sam barem aktivan na forumu pa da čitam ove Tenkove postove o Ryzenu...
    Možeš ti uživat u mojim gluparijama i bez sudjelovanja....
    Jebe se tebi, ti nisi u spermutskom trokutu karlovac-zagreb-sisak

  6. #186
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    tenkre.... budem se povukal i sa ovog foruma tj. sa svih onda barem kaj se tiče hr, bilo vam je dosta zabave a i meni isto...

  7. #187
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    A da sam barem aktivan na forumu pa da čitam ove Tenkove postove o Ryzenu...
    Nema ništa bez prime95 za amd, vrtil sam najviše 4h do sad onaj kombinovani test(default) ... Znal mi se srušit nakon par sati...
    Kod intela je bil linx i to ako izdrži pol vure dobar je..

  8. #188
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    Emilblomski, taj kredenac sa ormarima mi je jako poznat...

  9. #189
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    opet blue skrin stop code memory management kad palim računalo...neko vrijeme nije bilo...neznam jel mi možda nvme disk oštećen ili šta,ssd manager kaže da je sve helti...
    to je tako valjda kad nisam kupil ono kaj sam trebal,i5 10400f...pojede ryzena 3600 u gamingu i u svemu i to sa manjim latencijama makar su ovi kao na 7nm...onaj tko mijenja hardver svakih 6-12mjeseci takve procesore ionako ne gleda nego samo high end...

  10. #190
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    ovdje se 2700x i drži kako tako,za sad od ekstra 2 jezgre uglavnom nikakve koristi u igrama...
    https://www.youtube.com/watch?v=27aIfzEKNgE

    https://www.youtube.com/watch?v=8M0WUVyFCu0
    znači rtx 3080,i5 10400f je oko 1200kn a ryzen 5600x kod nas oko 2700kn...pa ti kupuj amd procesor...

  11. #191
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    evo brko jesam najveća panjina,idiot i budala jer sam kupil 2700x,jesi sad sretan? imam nonstop bsodove i plavi ekran....zajeb za mene i šta sad....amd ryzen je stvarno super i svima bi ga preporučil...jesi sad sretan?...koji lik nevjerojatno...

  12. #192
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    "Samo totalni panj može kupiti sad za gaming neku AMD ploču i recimo R7 2700X kad za manje pare ima vrlo solidan 6c/12t."

    Ak ovo mene ne spada onda neznam... I dalje se bavi i ima posla sa budalom
    Ja sam platil 2700x 1250kn,to je tu negdje kao i5 10400f,ali sad kad vidim šta je amd i kakva mi ploča treba... Radije bi i5 10400f,nema OC Al ima smart akces memory i niže latencije

  13. #193
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    I svako malo novi bsod i plavi ekran sa novom greškom, to si Intel ne dozvoljava....

  14. #194
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    je,pratil je i prati svoje hejtere na drugim internetima i forumima,budala nisam trebal ništa ovdje pisat da sam kupil 2700x
    "Ma ja to sve tako ne zbog ovog foruma i naroda ovdje, nego zbog obožavatelja van naše zajesnice kojima je ovo hrana jer me ogovaraju po drugim forumima i internetovima.

    Sve kaj se ovdje objavi s moje strane, predmet je razgovora određenih bolesnika i nolifera koji eto, nemaju pametnijeg posla nego srat po Brki pa kad već seru, da imaju o čemu jelte

    I ovim putem pusa mom najvećem obožavatelju koji je "pal pod utjecaj debila" i u 2021 godini umjesto i5 10400F za "igrice" kupil 2700X znat će on koji je

    Mwa!"

    "Neki na redditu vele da su im idle temperature manje, a ja se nadam da budu popravili bug gde mi se ventovi vrte punom brzinom prvih nekoliko sekundi nakon kaj upalim komp. Poslije, valjda kad se aplicira fan curve, RPM se vrati u normalu al svejedno, ni baš najlepše za čuti"
    nije ti palo na pamet da ti se procesor pri opaljenju zagrije na visoku temperaturu pa zato zavrti cpu vent na max par sekundi,tako je i meni i to nije nikakav bug...mislim kakvi stručnjaci nevjerojatno...

  15. #195
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    koliko vidim nije se dugo hvalil sa novim mobitelima samsunzima

  16. #196
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    brko na rešetanju na pceu,više seru po njemu na njegovom forumu nego kaj sam ja u zadnje vrijeme,jedino komentiral onu njegovu ogromnu grafičku...

  17. #197
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    dugi više neće na pcp radi mene,uvredil se kaj sam mu reko da je mićan,sad samo pametuje na pce-u,još jedan u nizu mićana koji misle da sve znaju...nek si jebe mater...

  18. #198
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    Frajer kupil 5900x proc i 6800xt i stavil na 650w napajanje... Onda mu jedan prigovori kako je to preslabo napajanje, drugi ga popljuju kako je glup, da kakve to veze ima kakve su druge komponente i da je 650w sasvim dovoljno... Sad frajer ima coil, i to na jednoj igri grafička svira...

  19. #199
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    I još mu memorija ne radi kako treba, bravo amd, stvarno vrhunski hardver, jedino kome amd radi vrhunski je PR menadžer drug brko

  20. #200
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Ryzen

    A tog lika su popljuvali da kakve veze ima šta ima high end proc i grafičku i samo 650w napajanje, inače neka sisa 650w gold je u igri, ja bome nebi baš stavljal 650w napajanje na 105w proc i 300w gpu pa makar to bila i sveta sisa, na takav pc ide 750w+ i to kvalitetno, skupo kao i ostale komponente.... Budale

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •