Stranica 9 od 19 PrvaPrva ... 7891011 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 241 do 270 od 543

Tema: Watch Dogs

  1. #241
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Watch Dogs

    Ne znam ako igrate Ubisoftove igre u zadnje vrijeme, ali sve igre rade po špranci. Iako to radi i Bioware sa svojim RPG-ovima, oni se barem zadržavaju u žanru, ali ovi plešu kroz žanrove s jedno te istim gameplay sranjima.

    Sve je počelo s Assassins Creedom, koji se super prodaje i testni je poligon za sva sranja, a s obzirom da tamo uspjevaju, guraju u ostale igre.
    Tako su Assassins Creed i Far Cry 3 jedno te ista igra, novi Splinter Cell također blizu, a takav će očito biti i Watch Dogs.

    Imaju par obaveznih stvari koje sad moraju biti u svim igrama.

    Obavezno su tu viewpointovi (radio tornjevi u Far Cryu) koji otrkivaju mapu.
    Tu je obavezan crafting sustav. Ubij tri životinje za veće zdravlje, pokupi tri cvijeta za više municije.
    Ako nema skillove i sustav leveliranja, onda se kupuju sranja koja donose isto to.
    Obavezno u svakoj igri neki nadnaravni element (AC - Animus, FC - droga, Watch Dogs - Augmented Reality).
    Obavezno u igru ubaciti mogućnost stealth pristupa, makar i u simulaciju vožnje.
    Obavezno ubaciti tagiranje neprijatelja (fokus u AC, SC - mark and execute, dalekozor u FC),
    Svake godine sve gluplje i lakše quick time eventove.

    Obavezno svaka igra ima companion aplikaciju na mobitelima koja otključava gluposti i dodatke u igri kroz U-Play.

    NPC-ove ima svaka igra, ali svaka Ubisoftova igra ima popis koji mora zadovoljiti da bi mogli na početku napisati da igru razvija multikulturalni tim.

    Obavezni uvjeti za NPC-ove koji pomažu glavnom liku:
    Glavni lik je muškarac bijelac master race.
    Barem jedan mora biti crnac (ako je moguće da ima tribal obilježja, dizajner dobije valjda bonus na plaću).
    Barem jedan kinez.
    Barem jedna žena.
    Obavezno netko s čudnim naglaskom engleskog (francuz, švabo).

    Mogu biti i kombinacije, npr. kinez-žena.
    Nikako niti jedan pozitivan NPC ne smije biti Arap, jer treba prodati igru amerikancima. Također ni Indijac jer je to preslično Arapima.

    S druge strane, ako je moguće ubaciti Indijanca, to je bonus jer poštuju manjine.
    Latinoamerikanci nisu uopće potrebni. Smrde.


    Ispada da jedine Ubisoftove igre koje bi mogle valjati su one najjeftinije download igre ispod 15$.
    Tipa CoJ: Gunslinger, Child of Light, Valiant Heats i slične.

  2. #242
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Watch Dogs

    S time da svo skupljanje novih skillova/opreme ne služi ničemu jer su sve igre tako smiješno lagane da ih vjerojatno možeš preći igrajući isključivo nogama.

    Stealth ne guraju svuda, AC ga nikad nije imao, osim onog skrivanja u sijenu, gomili ljudi ili na klupi, a Far Cry nije imao neku dodatnu stealth mehaniku, jedino što su obavezno puštali ogromne rupe u ogradama i zidovima sa neonskim znakovima da ti bude lakše. Tamo i gdje bude stealth, samo je površan jer ne do bog da igrač bude prisiljen stati i razmisliti.

    Što se rasa tiče, to što spominješ je vjerojatno identičan combo rasizma i mrvice multikulturalnosti ko u svim filmovima i serijama. Tek kad pogledaš The Wire shvatiš koliko ostale serije imaju cast prilagođen bjelačkim konzumentima.

  3. #243
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Watch Dogs

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker Pregledaj post
    Baš sam putem kompa koji sam spojio na TV testirao razlike u 720p vs. 1080p i ono, gotovo su nepostojeće. Malo je "čišća" (tj. bistrija) slika na 1080p, al' to je uglavnom to. Rezolucija jedino može biti nešto bitnija ako koristiš konzolu na monitoru koji po defaultu veću gustoću piksela po inču i ispred kojeg sjediš kudikamo bliže.

    Što se mene tiče, radije bi da igre za obje konzole imaju 720p rezoluciju i da koriste framerate od 60.
    sorry, ali ovo su gluposti... daj mi reci koliko ljudi koristi komp (za bilo što, ne samo gejmanje) da ga spoji na TV, a ne na monitor. 5%, 10%? normalno da je razlika manje primjetna kad sjediš na kauču koji je 3, 4 m od TV-a, probaj to isto napraviti s monitorom od kojeg si udaljen 0.5 m pa ćeš i više nego vidjeti razliku..

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  4. #244
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Watch Dogs



    Nisi mogao napisati bolji "No shit Sherlock" post.
    Pročitaj što zapravo piše. Koristio sam komp kao konzolu da testiram razlike na TV-u. Normalno da se na monitoru vidi razlike. Čak ako spojiš konzolu na monitor, vjerojatno ćeš se zavaliti u uredsku stolicu i malo udaljiti od monitora, nećeš biti pola metra od njega. Pa neće toliko bosti u oči.
    Nezz.
    Point is (there is no point, but whatever), rezolucija u kontekstu next-gen konzola je više PR, nego li nešto vrlo bitno. Oko toga se raspravljalo ovdje.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #245
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Watch Dogs

    rezolucija u kontekstu next-gen konzola je više PR, nego li nešto vrlo bitno

    Ovo je bit svega.

    Ljudi su 4 mjeseca prije mogli igrati ps3 na 720p i nikoga nije bolio kurac, sad je odjednom kao bauk ako nešto nije 1080p. I još da konzola ne može to vrtit aj aj, nego ima primjera koji pokazuju da može, samo ovisi o devu.

    Ali ono što je smiješno na WD/Sony temu je što je najavljivano 1080p/60fpsa pa na kraju ništa od toga.

  6. #246
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Watch Dogs

    Meni je smješno kupovat next gen konzole da bi opet igrao nešto u 30 fpsa. Koja je onda razlika između PS3 i PS4 osim što četvorka nema igara i moraš plaćat multi?

  7. #247
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Watch Dogs

    Jel ti na kompu vrtis sve novije naslove u 60 FPS-a?

  8. #248
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Watch Dogs

    Koje novije naslove?

  9. #249
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Watch Dogs

    Koje god, ista malo zahtjevnije.

  10. #250
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Watch Dogs

    Jedino sam Metal Gear Rising i Dark Souls 2 igrao iz ove godine i rade savršeno. Glavno da jebeni Resident Evil 4 moram igrat lockan na jebenih 30 fpsa, ali to je developer kriv.

  11. #251
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Watch Dogs

    30 fps-a je nekima savršeno. Budi precizniji, jel igraš na lockanih 60?

  12. #252
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Watch Dogs

    Ja sam mislio da je PS4 supernabrijani PC.

    http://www.expertreviews.co.uk/games...rged-pc-design

    Zar ljudi u ovom threadu sugeriraju da on to... nije?

  13. #253
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Watch Dogs

    Situacija je ta da su developeri (pogotovo Ubisoft) nesposobni.
    Kako se Infamous Second Son, koji je trenutno vjerojatno grafički najljepša igra, bez problema vrti na tim postavkama, a Watch Dogs ne?

  14. #254
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Watch Dogs

    = Citat = Izvorno postao Horny Devil Pregledaj post
    Ja sam mislio da je PS4 supernabrijani PC.

    http://www.expertreviews.co.uk/games...rged-pc-design

    Zar ljudi u ovom threadu sugeriraju da on to... nije?
    Samo u Sonyjevim reklamnim kampanjama. Zapravo je dosta underpowered već i sada. Vjerojatno jedini dobar potez im je što su ga prebacili na x86 da bi lakše išli u korak s PC-evima.

  15. #255
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Watch Dogs

    Pa samo dvije igre na PS4 nisu 1080p, a to su Battlefield 4 i sad Watch Dogs. Obje 900p. Samo što BF4 ima zakucanih 60 fps-ova, a Watch Dogs pitaj boga.

    Uostalom, smećasta rasprava.

  16. #256
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Watch Dogs

    @Maloki&cham3leon:

    Jasno mi je i da je Ubisoft nesposoban kao i da PS4 definitivno nije superchagerd PC.

    Samo mi je smješno kako kad idu najave svi se busaju u prsa, najjači smo, grafika, rezolucije, frejmovi, a kad dođe vrijeme za pokazati čime se zapravo raspolaže onda je uvijek: ma grafika i nije toliko bitna.

    Meni grafika i nije presudna, ali je vrlo lijepo za vidjeti kada se developeri potrude pa multi-platform naslovi zapravo i mogu iskoristiti ekstra snagu jačih platformi.

  17. #257
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Watch Dogs

    Ingame.


  18. #258
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Watch Dogs

    Glupo mi se upuštati u takve rasprave, ali snaga PS4 se ne može suditi po jednom Ubisoftu.
    Na prošlom E3 je bila druga postava Sonyevih studija, pa su pokazali prejebene stvari. Sucker Punch s inFamousom, Evolution s Driveclubom, Ready at Dawn s The Order 1886.
    Budemo pričali o tome za mjesec dana nakon E3.
    Na ovaj E3 bi trebala doći Sonyeva teška konjica, studiji s praktički neograničenim budžetom kao što su Naughty Dog, Santa Monica i Japan Studio.

  19. #259
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  20. #260
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Watch Dogs

    Očekujem fantastične elemente u uporabi tehnologije barem na razini CSI-ja i NCIS-a.

  21. #261
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Watch Dogs

    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  22. #262
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Watch Dogs

    Eto na što se novci troše, umjesto da se napravi 1080p igra

  23. #263
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Watch Dogs

    Ajme kako će se sad lako prodavati fake aplikacije za mobitel koje kao mogu "hakirati" ovako na jedan gumb.

  24. #264
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Watch Dogs

    jedina recenzija koja se uvažava


  25. #265

    Re: Watch Dogs

    Vožnja djeluje užasno. Lagano razočaran viđenim.


  26. #266
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Watch Dogs

    I grafika izgleda podosta ispod-prosječno za ps4 naslov, i za one sulude PC zahtjeve.

  27. #267
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Watch Dogs

    Djeluje mi malo bolje od očekivanog.

    Možda igri dam priliku kad pogledam par recenzija bez da svake dve sekunde pokažu face likova koji igraju.

  28. #268
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Watch Dogs

    Wat? Pa što si ti onda očekivao ?

    Ja nisam mogao vjerovati kad sam vidio 2 minute vožnje. A sami grad izgleda potpuno prazno i mrtvo, baš bljak. Ostatak gameplaya je sve već stoput viđeno.

    Also, vožnja


  29. #269
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Watch Dogs

    Sad je valjda još i nova moda u sandbox igrama da se motori ne naginju kad skreću. Nije mi baš jasno koja je poanta.

  30. #270
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Watch Dogs

    Igra izgleda kao žešće smeće. Jedva čekam.

    BTW igra se na kompu ne može pokrenuti bez šest giga rama. Neda narihtati visoke detalje bez grafičke s tri gige.

Slične teme

  1. Sleeping Dogs
    By la50 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 105
    Posljednji post: 11-05-2013, 11:47
  2. Odgovora: 8
    Posljednji post: 09-07-2011, 00:13
  3. Third Watch
    By smartass in forum Multimedia
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 14-01-2010, 20:42
  4. Night Watch
    By str33t6l0w in forum Gaming općenito
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 21-03-2007, 11:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •