Prikazujem rezultate 1 do 30 od 112

Tema: T-Com ADSL - produženje ugovora i pripadne beneficije

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: T-Com ADSL - produženje ugovora i pripadne beneficije

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Pa, da mi dovedu optiku ne bih se ljutio da mi je telefon i preko 5 uređaja, al VoIP telefonija iako imaš najobičniju telefonsku liniju (nevezano jel spojeno optičkim kabelom ili nečim desetim) je apsurdna.
    I što ako nemaš DSL i ne želiš ruter jer ne želiš plaćati za 18W (potrošnja routera) * 24h * 30dana (aka dodatnih 13 kWh; nekih 13ak Kn) struje a hoćeš imati telefon i ne želiš mjenjati operatera već ostati na T-comu?
    U biti ti mjesečnu ratu za telefon povećaju za 10-15 Kn, samo što ne plaćaš njima (ako nisi na njihovoj struji) već HEP-u ili na čijoj mreži već jesi.
    Dok imam DSL neka bude telefon preko routera, i onako router već stalno troši, al čim maknem DSL ne treba mi više router.
    B

    Btw meni je krepao Gigaset SX763. Sam od sebe bez ikakvih vanjskih utjecaja. Router je elektronika, kao i svaki komp. Elektronika se kvari, to je normalno.
    Pa rekao si i sam da i telefoni rikavaju. Mene bi u cijeloj priči više smetalo to što sad kad cijele centrale rade na VoIP i ditchaju staru opremu pa funckioniraju jeftinije, a cijena krajnjem korisniku ostaje ista.
    Što se tiče ovih 13kn mjesečno, lel. Jedna pinka kruha i žvakaća više mjesečno, jej. Osim toga, svi će ionako imat rutere jer svi imaju internet, a ako neku babu ili đeda koji ne žele ni blizu interneta smeta tih 13kn mjesečno, nek si odjave telefon i kupe jedan od onih mobitela sa tipkama koje biš i dlanom pogodio.

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Sad ne znam koji je koji.
    Meni se čini da si ti oba dva.

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Al sta mislite fakat tak neki fajt izmedju Wedrana i marijanovica irl na kosarkaskom igralistu. On je ovako stidljiv na forumu al kad ga izivciras i onaj autizam i adrenalin ga krenu pumpat mislim da bi naseg zgoljavog Wekya polomio ko grancicu
    Napao bi ga mehaničkom tipkovnicom dok bi se Vedran kotrljao okolo, možda bi ga i pogodio koji put, ali onda bi Vedran naučio napade i napravio riposte.

  2. #2

    Re: T-Com ADSL - produženje ugovora i pripadne beneficije

    = Citat = Izvorno postao cham3leon Pregledaj post
    Napao bi ga mehaničkom tipkovnicom dok bi se Vedran kotrljao okolo, možda bi ga i pogodio koji put, ali onda bi Vedran naučio napade i napravio riposte.
    LOL, svaka čast


Slične teme

  1. Raskid ugovora s vip-om
    By FaTaL_mRkvA in forum Mobilno
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-07-2013, 19:53
  2. Odgovora: 5
    Posljednji post: 25-08-2012, 23:09
  3. Odgovora: 34
    Posljednji post: 28-04-2011, 22:32
  4. ADSL!
    By Jerry in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 21-09-2007, 19:32
  5. adsl bez t-comovog ugovora...
    By elbereth in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 10-12-2006, 12:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •