Na mobu je već gore, to opće nije upitnoIzvorno postao W1k1n6
![]()
Al kad već prerade spominjemo, naletio sam nema dugo na jedan fan site koji ima masu toga gore o Wolfu3d. Zanimljiva stvari da je ima gro modova, mada su većina njih zapravo samostalne igre, neke totalno promijenjene od izgleda preko zvukova itd. Zadnji koji sam probo se vrti na x64 windows7 bez ikakve emulacije bez greške. Prebro sam samo nekoliko nagrađenih prerada (samo takvih ima cijelo čudo, a sve ukupno valjda na stotine sve skupa) i ima jako impresivnih uradaka.
Linkam kas se vrnem doma.
EDIT: evo ga, sve kaj moš zamislit i još više od toga na hrpi, mada bi ovo moglo uredno u svoj topic neki. Add-onova dovoljno da ih u cijelom životu ne stigneš odigrat.
http://www.wolfenstein3d.co.uk/








Odgovori uz citat