E ovo moram komentirati, sad bas citam postove i valjam se od smijeha.I velis nekakoSti noga uletila u komp, a? Nisam bas neki zivcenjak, ako udaram, onda lupim sakom od stol, jer znam da on to moze izdrzati. Komp cuvam tako da ga bas i ne lupam..
Nije mi jasno kako mozes razbijati tipkovnicu koju ti je neko kupio? (Jos kad sam cuo da lupate po G11 i G15)
Decki uzmite si tablete za smirenje i recite starcima da vam hitno treba boksacka vreca.




I velis nekakoSti noga uletila u komp, a? Nisam bas neki zivcenjak, ako udaram, onda lupim sakom od stol, jer znam da on to moze izdrzati. Komp cuvam tako da ga bas i ne lupam..
)
Odgovori uz citat