thxa jel znash mozhda kad bi to bilo?
chuo (chital sam na forumu od 'pesfan-a' da ce biti neki lanfreakz turniri, samo kad sam otishao na taj link kaj mi je dao, da vidim jel to za PS2 ili PC, otvori mi neku sasvim trecu stranicu (sadzhaji upitnog morala).....




).....
Odgovori uz citat