[quote=Human m0nst3r]Max Payne i Deva, ne kenjajte kvake. Meni znaju nestati teksture u tunelu dust2 mape. Imam original. Isto tako nemora uopce biti do igre, nego moze biti i do grafickih drivera. Meni su tak neke mape bile ljubicaste, stavio novije graficke drivere i sad je sve ok. To uopce nemora biti ni do jednog navedenog, nego moze biti bug na serveru radi previse modova.Izvorno postao "Max Payne":303ruont
[/quote:303ruont]
Sjećam se ja kada sam znao imati pederski salon u dd2 tunelu. Zbog toga sam zamrzio ljubičastu boju.
Uglavnom, mogući problemi:
1. Engine error, VALVe to mora fixati
2. Mapa nema teksture pakrattane u nju
3. Imaš non-steam kopiju
Daj link do mape da i mi vidimo, ako se i nama događa isto, vjerojatno je problem broj 2.




[/quote:303ruont]
Odgovori uz citat