= Citat = Izvorno postao geomancer12
Jedva čekam dvojku, vele da bude čak i skakanje (!)
Hah, kako je zvučalo
Ono, 24h sata na serveru provodi stiskajući spacebar da njegova fem rangerica skače weeeeee!!!

(omg nakon pola godine neš komentiram na ovom podforumu )