iako je ovo staro vec 3 mj., nema načina, izbrisali su ti ga, kao i meni. Ionako je igra loša :/Izvorno postao Sillenius
iako je ovo staro vec 3 mj., nema načina, izbrisali su ti ga, kao i meni. Ionako je igra loša :/Izvorno postao Sillenius
"KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
~Vozd Jovan Pogani