= Citat = Izvorno postao Sillenius
= Citat = Izvorno postao sabbath32
Warsabbath
adajte me ko frenda
ne kužim baš farmanje golda
ja dok sam igrao, ovako sam isao : mining -> smelting -> prodaja smeltanih barova

masu para sam imao.


btw, igrao sam to prije jako jako puno, zaboravio sam account i password al znam na koji mi je mail regan taj acc, dali postoji nacin da ga nazad dobijem ?
iako je ovo staro vec 3 mj., nema načina, izbrisali su ti ga, kao i meni. Ionako je igra loša :/