Stranica 12 od 13 PrvaPrva ... 210111213 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 331 do 360 od 374

Tema: Smisao života?

  1. #331
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    under the sewers
    Postova
    69

    Re:

    = Citat = Izvorno postao Dyslexia
    Smisao je da radis cijeli zivot ko majmun u ovoj truloj drzavi za sitne novce i onda na kraju umres i to ti je to. Jedina dobro ti je ako si imao djecu pa si im nesto ostavio neko nasljede onda mos umrt miran inace nevalja.
    Ne slažem se da je to smisao života, već je to otužno realno stanje u našoj državi. Smisao života znači sebe nać u nekoj stvari u kojoj uživaš, npr. sport, sviranje, gejmanje, pjevanje... Čistam sumnjam da bi se neko našo u tome što si gore naveo...
    the World will never changed...
    it does not matter...

  2. #332
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    negdje
    Postova
    391

    Re: Smisao života?

    Smisao života je otić van i napit se!po mogućnosti 2 puta se zrigat i otić spavat.propustit sutrašnji ručak i eventualno večeru i mastavit pit!
    They had you crying but you came up smiling
    They had you crawling and you came up flying
    They had you crying and you came up smiling

  3. #333
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Smisao života?

    Nije mi jasno kako smisao života može biti ljudski izum.

    Inače, dobar revive.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  4. #334

    Re: Smisao života?

    smisao života ??
    bolje reći svrha života...

    dakle... citat iz poznatog filma:
    Agent Smith: Can you feel it Mr. Anderson? Closing in on you? Oh I can, I really should thank you after all. It was, after all, it was your life that taught me the purpose of all life. The purpose of life is to end.
    I will pwn you all, just give me some time.

  5. #335
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Smisao života?

    Zašto bi život morao imati smisao...jednostavno živiš i čekaš...
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  6. #336
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: Smisao života?

    Smisao zivota je da umres.... salims se, ali trebas se zabavljati, jer ko zna kada ces zavrsiti zivot, npr, prodjes sve najteze skole sa sve odlicnim, ucio se po cijele dane, nadjes super poso, i onda te kamion zgazi..... tuzno je ici u skolu, radite nesto interesantno svaki dan

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  7. #337
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    under the sewers
    Postova
    69

    Re: Smisao života?

    Ali do tog vremena kad te kamion zgazi, zadovoljan si jer ti je sve the best u životu. Osjećaš osobno zadovoljstvo zbog toga.

    A baš su i male šanse da te zgazi kamion, a ako baš mora, bolje malo vremena živjeti u zadovoljstvu i ponosu, sreći, nego cijeli život provesti u prizemnosti i bijedi.
    the World will never changed...
    it does not matter...

  8. #338
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Smisao života?

    smisao života za mene je postic neku ekonomsku samoovisnost, oženit se jednog dana, imati obitelj te ostaviti plod svojeg rada svojoj djeci i unucadi. Obitelj bi trebala biti centralna stvar svakog odraslog čovjeka jer sve ostalo je prolazno i isprazno.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #339
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    na tekmi stari moj
    Postova
    9

    Re: Smisao života?

    mislim da je smisao zivota je u tom da zivot nema smisao...
    zivot nije linearan , on je vise vise kao neki sand box skirmish il nes....
    btw odlicna tema

  10. #340
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    212

    Re: Smisao života?

    Ja zivim da ne crknem !! ma sala

  11. #341
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Smisao života?

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    smisao života za mene je postic neku ekonomsku samoovisnost, oženit se jednog dana, imati obitelj te ostaviti plod svojeg rada svojoj djeci i unucadi. Obitelj bi trebala biti centralna stvar svakog odraslog čovjeka jer sve ostalo je prolazno i isprazno.

    Damn catholics...
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  12. #342
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: Smisao života?

    "Ja ću živjeti vječno" ;D

    Ajmo perverznjaci da vas cujem, koji je ovaj epski lik? xD

    EDIT: nemate pojma kako je tesko napisati rijec "perverznjaci"
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  13. #343
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167

    Re: Smisao života?

    Milf promjeni sig. Smisao zivota? Ako zivimo mora biti neka smisao. Rodjenje, ostariti i umrijeti. Sad dali sa smjeskom ili sa tugom otici sa ovog svijeta to je druga prica.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  14. #344
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: Smisao života?

    42?
    vaik ludlo

  15. #345
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Smisao života?

    = Citat = Izvorno postao Fabia vRS
    Milf promjeni sig.


    Nemam sig.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  16. #346
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    under the sewers
    Postova
    69

    Re: Smisao života?

    Smisao života je svojim radom, trudom i zalaganjem sebe podići na višu instancu, višu razinu svijesti i sebi još jednom dokazati da vrijediš puno više od svih prizemnika, nemoralnih i primitivnih, opakih ljudi koji po ovom svijetu hodaju potpuno ravnodušni polako i bespomoćno tonući u mračnu močvaru pasivnosti iz koje nema izlaza.

    Uz to, trebaš biti promjena koju želiš vidjeti u svijetu. Don Quijoteovski se boriti s vjetrenjačama ovoga hlanog i neplemenitog, predrasudnog svijeta koji svojom mrežom lovi naivne i one koji su izgubili povjerenje u sebe.

    EDIT: Sorryte na rivajvanju teme, al smatram da ova tema treba biti uvijek i stalno prisutna i dostupna svima kako bi mi mladi zapravo spoznali što je to važno, bitno što nas pokreće u životu i daje nam smisao za dalje.
    the World will never changed...
    it does not matter...

  17. #347
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Smisao života?

    Smisao zivota paradoksalno pitanje za pitati se jer odgovor nece promjeniti nista.Kako da se pitam to cjelog zivota i kad jednom se odlucim na odgovor sta ce promjeniti, opet cu biti podvodjenen sam sobom(misleci ono sto mislim da treba da mislim da bi namirio emocije) kao slijep slijepog voditi kroz koncentricne krugove pukog nagadjanja.Umjesto da zurim u tu maglu bolje da se okrenem samospoznaji kao uzroku a putu kao posledici i spoznam da sudbine nema da mi je puno bitnije da uzivam u samom pitanju pitanja nego beznadeznom trazenju odgovora.Umjesto da trazim spokoj u odgovoru da se zamotam u cauru zahvalnosti,poniznosti i mira znajuci da mogu da se pitam i da putujem nepitajuci se za destinaciju vec otvorenog uma srca i dignutog kuraca uzivam u velicanstvenom putovanju nebojeci se gresaka radujuci se svemu onome novome sto cu otkriti vidjeti svatiti, pustiti da me to dobro uzore, posadi svoje sjemenje, nikne, ja uberem plodove, najedem se i bez straha nastavim da putujem... i putujem...i putujem...P.S.mislim da bi univerzalni smisao bio uspiniti se putovanjem koliko gorko ili slatko ono bilo...
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  18. #348
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Smisao života?

    Mislim da život nema smisao... on jednostavno postoji i gotovo.

  19. #349
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Smisao života?

    Naravno da nema smisao .Svi bi željeli da ga ima i cijeli život ga traže ali nađu figu. Koji je najgori trenutak u životu? Trenutak kada spoznaš da je sve užasno banalno i kada vidiš kako će ti otprilike izgledati ostatak života.Nekakvo mladenačko otrežnjenje .Rodiš se , školuješ , zaposliš , osnuješ familiju , radiš dokle možeš i umreš.I to ako imaš sreće.Naravno ima više i manje sretnih primjera ali ovo bi bio nekakav prosjek.

  20. #350
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Smisao života?

    Nema smisla. Ti si nakupina atoma. Isto kao i maslačak i isto kao i pas. Umreš i nema te više. Stave te u zemlju, crvi te pojedu, struneš i ostanu samo kosti.

  21. #351
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: Smisao života?

    Smisao života:

    Čekati sutra.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  22. #352
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    under the sewers
    Postova
    69

    Re: Smisao života?

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Nema smisla. Ti si nakupina atoma. Isto kao i maslačak i isto kao i pas. Umreš i nema te više. Stave te u zemlju, crvi te pojedu, struneš i ostanu samo kosti.
    Poštujem tvoje mišljenje, ali smisao je da kad umreš, da iza tebe ne ostanu samo kosti, prah.... Tijekom života treba napraviti nešto što će ostati iza tebe, nešto po čemu će te se svi sjećati na pozitivnoj liniji.

    Najjednostavnije je samo umrijeti kao prolaznik, biti pasivan u životu i da te se nakon sprovoda više nitko ne sjeti. Ali pitanje je koji je tome smisao?? nikakav smisao...
    the World will never changed...
    it does not matter...

  23. #353
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Smisao života?

    Zamisli koliko bi teško bilo učit povijest, da je svaka osoba do sada napravila nesto upecatljivo i nesto po cemu bi se trebala pamtit...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  24. #354
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Smisao života?

    = Citat = Izvorno postao The_Lord
    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Nema smisla. Ti si nakupina atoma. Isto kao i maslačak i isto kao i pas. Umreš i nema te više. Stave te u zemlju, crvi te pojedu, struneš i ostanu samo kosti.
    Poštujem tvoje mišljenje, ali smisao je da kad umreš, da iza tebe ne ostanu samo kosti, prah.... Tijekom života treba napraviti nešto što će ostati iza tebe, nešto po čemu će te se svi sjećati na pozitivnoj liniji.

    Najjednostavnije je samo umrijeti kao prolaznik, biti pasivan u životu i da te se nakon sprovoda više nitko ne sjeti. Ali pitanje je koji je tome smisao?? nikakav smisao...
    I to je istina. Očito ima ljudi koji misle da je najlakši način za to da uzmeš uzi i poubijaš sve

  25. #355
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250

    Re: Smisao života?

    Hm. Stara tema. Vjerojatno sam i ja prije postao neko svoje transcendentalno humanističko sranje.

    EDIT: Da, naravno da jesam.

    E pa, cross that.
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  26. #356
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Smisao života?

    Smisao zivota je da slavimo Boga.
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  27. #357
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    under the sewers
    Postova
    69

    Re: Smisao života?

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Zamisli koliko bi teško bilo učit povijest, da je svaka osoba do sada napravila nesto upecatljivo i nesto po cemu bi se trebala pamtit...
    To upečatljivo ne treba biti na globalnoj razini.

    Napiši par pjesama, naslikaj neku sliku, sastavi i održi negdje kvalitetan govor, prođi s 5,00 u srednjoj ili na faksu, pruži ljubav djevojci i učini je zadovoljnom i sretnom, budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu, budi uzor u čovječnosti.

    To je sasvim dovoljno da te netko pamti i nakon smrti. O tebi će se uvijek samo dobro i pozitivno govoriti.

    = Citat = Izvorno postao LinkEx
    Očito ima ljudi koji misle da je najlakši način za to da uzmeš uzi i poubijaš sve
    Nažalost, ljudi koji imaju potrebu za eksponiranjem u javnosti, a nisu dovoljno kvalitetni ni razumni da se izlože na pozitivan način, često posežu za ekstremnim i neprihvatljivim, nemoralnim ponašanjima kojima ugrožavaju ne samo sebe već i druge. Takve osobe ne razumiju život. Al da ih ima, ima ih...
    the World will never changed...
    it does not matter...

  28. #358
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Stockholm
    Postova
    645

    Re: Smisao života?

    sve sto te čini sretnim! u granicama normale(i necemo sad ulazit u pitanje sta je a sta ne normalno)

  29. #359
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Smisao života?

    = Citat = Izvorno postao The_Lord
    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Zamisli koliko bi teško bilo učit povijest, da je svaka osoba do sada napravila nesto upecatljivo i nesto po cemu bi se trebala pamtit...
    To upečatljivo ne treba biti na globalnoj razini.

    Napiši par pjesama, naslikaj neku sliku, sastavi i održi negdje kvalitetan govor, prođi s 5,00 u srednjoj ili na faksu, pruži ljubav djevojci i učini je zadovoljnom i sretnom, budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu, budi uzor u čovječnosti.

    To je sasvim dovoljno da te netko pamti i nakon smrti. O tebi će se uvijek samo dobro i pozitivno govoriti.
    Umm, da, i kakva tebi korist od toga kad si mrtav? Ne pokušavam pisat retajne komentare i spamat, ozbiljno pitam.

    Inače, smisao života, ako uopće postoji, bi bio onaj iskonski- pridnonjeti opstanku/ nastavku vrste.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  30. #360
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Smisao života?

    = Citat = Izvorno postao m777
    Hm. Stara tema. Vjerojatno sam i ja prije postao neko svoje transcendentalno humanističko sranje.

    EDIT: Da, naravno da jesam.

    E pa, cross that.
    U međuvremenu si se zaljubio u mene pa su se stvari promijenile?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

Slične teme

  1. Smisao Zivota
    By Demon Hunter in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 80
    Posljednji post: 21-12-2012, 23:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •