= Citat = Izvorno postao milanb21
Nisam iz Hrvatske, iz Srbije sam što se da zaključiti iz teksta. Al sam Hrvat! Kad sam kupovao komp znao sam da grafičkoj treba malo jače napajanje ali me kreten od trgovca ubeđivao da je to dovoljno za nju. I eto prešao me.
nije meni bitno jesi ti hrvat ili ne.. što se mene tiče možeš biti i kartonska kutija
ali mi je bitno jer ne znam niti jednu trgovinu IT opreme u srbiji niti znam kak se kreću cijene. zato nam trebaju linkovi na par trgovina di imaš namjeru kupovat pa ćemo ti predložit "best bang for buck" napajanje..