Super su i može se dobiti dovoljno informacija
Ravnodušan sam jer se informiram na drugom portalu
Loše su i prerijetke
Uopće ih i ne čitam
Onda počni tamo visiti. :@ HCL > kozmos (ovo je plaćena reklama)
Izvorno postao Praetorian the Wise Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.
Pravila foruma