Stranica 21 od 26 PrvaPrva ... 111920212223 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 601 do 630 od 763

Tema: Gothic 3

  1. #601
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    136

    Re: Gothic 3

    a koji je to bug?
    Intel Core2Duo E8400 3GHz / Gigabyte P35-DS3L / Asus EN9800GT ULTIMATE 512 MB / Asus Atlas 55GA 550W / Apacer PC2 6400 DDR2 800MHz 2GB

  2. #602
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Gothic 3

    Ispisali ste puno stranica. Možda ova igra zaslužuje svoj pod forum, pored TES-a, WoW-a i ostalih. Mislim da im je dorasla za toliko.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  3. #603
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Gothic 3

    Uz vas form bi za par godina imao pdforum za svaku drugu igru, stvarno preterujete.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  4. #604
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Gothic 3

    A znači, TES može imati, a Gothic ne?

    U biti, meni se živo fućka.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  5. #605
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Gothic 3

    Ma Gothic 3 mi je stvarno zakon. Malo veći bug mi je samo ono kada se tučeš sa neprijateljima i onda te može vuk ubiti u jednom trenutku a i možeš ti sam u jednom trenutku pobiti 10 orkova. Igra je jednostavno prekrasna i oduševila me. Ispod njene kako neki kažu bugovite površine krije se pravo gamersko remekdjelo.

  6. #606
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Gothic 3

    Gothic 3 ne vrjedi za ništa igra je upropaštena svojim odlično napravljenim borbenim sistemom i nevjerovatno malom količinom bugova.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  7. #607
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: Gothic 3

    = Citat = Izvorno postao Mister_No
    a koji je to bug?
    Na kraju igre, kad se vratiš u monteru jedan me vojnik napao. I to je to.

  8. #608
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Gothic 3

    = Citat = Izvorno postao Akul
    Jesam li ja stvarno jedina osoba koja je naišla na samo jedan, jedini bug (koji je, usput rečeno, bezopasan) i kojemu je igra radila ko po loju?
    nisi... ja nisam našo nijedan bug...

  9. #609
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Gothic 3

    Ima bugova dajte ljudi. Ja znam bug kada te počne gomila orkova naganjati po šumi bez razloga i još jedan veliki. Cijela borba je bug. Iako je zabavna kao što sam rekao u jednom trenutku te može ubiti vuk a ti u jednom trenutku možeš ubiti 10 orkova.

  10. #610
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Gothic 3

    Kao što sam ja rekao ne ti, sry, cjeli sustav borbe je jedan veliki bug a ostali su manji neki fizički neki grafički.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  11. #611
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Gothic 3

    O sry tek sam sada vidio. Dobro zboriš druže.

  12. #612
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: Gothic 3

    = Citat = Izvorno postao Bara
    Ima bugova dajte ljudi. Ja znam bug kada te počne gomila orkova naganjati po šumi bez razloga i još jedan veliki. Cijela borba je bug. Iako je zabavna kao što sam rekao u jednom trenutku te može ubiti vuk a ti u jednom trenutku možeš ubiti 10 orkova.
    Obično sam ja onaj koji je započeo ganjanje. Je li ti možda koji chieftain rekao da ti više nem ože vjerovati i napao te? To obično natjera sve orke na svijetu da te napadnu.
    Anyway, igru sam igrao na najnovijeme 1.6 patchu

    BTW, par slika iz G3:

    Nakon smrti kralja Zubana (jadnik, njega sva tri završetka traže mrtva )


    Nakon što sam samcat poklao jedan cijeli orački grad, ove sam našao na tlu:

  13. #613
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Gothic 3

    kako bi igra radila na mojoj konfi na 1024x768?

  14. #614
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Gothic 3

    Radila bi, naravno uz mac trzanja,ipak se na njoj lome i daleko jače kante. Ako si u mogućnosti probaj prvo demo.

  15. #615
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Gothic 3

    naravno da jesam.
    flat ftw >

  16. #616
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Gothic 3

    Raditi će super. Sjajna kongiracija. Možda su svi nešto bezze srali da za igru najmanje treba 2 gb rama ali mom je prijatelju super išlo sa 1 gb. Tebi je dobar komp ići če to kao po loju

  17. #617
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: Gothic 3

    A što je žalosno, igra uopće nije nešto posebno u grafičkom aspektu.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  18. #618
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Gothic 3

    E da. Grafika je solidna i u redu. Ništa prema Oblivionu. Iz trećeg lica je bolja zato što si udljen od tekstura i od svega. Tek iz prvog lica vidiš kako je solidna.

  19. #619
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Gothic 3

    Planiram probat odigrat Gothic 3, ali posto je igra dosta bugovita zanima me koji je zadnji patch za ovu igru i gdje ga mogu skinut? Da li je bolja situacija nakon što se instalira patch?
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #620
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    volcano lair
    Postova
    73

    Re: Gothic 3

    ja imam AMD Athlon 64 3800+, 1 GB Kingmax RAM i 7600 GT graf. i igra i na low postavkama slabo radi. to mi je čudno jer sam igrao u zadnje vrijeme cod 4 i oblivion na high postavkama pa su radile.
    I'M EEEEEEEEEEEVIL!

  21. #621
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Gothic 3

    Problem je u tome što je GOTHIC optimiziran koliko i Crysis, tako da je jako zahtjevan. A meni nije htio na high iako imam komponente iznad preporučenih.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  22. #622
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503

    Re: Gothic 3

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Planiram probat odigrat Gothic 3, ali posto je igra dosta bugovita zanima me koji je zadnji patch za ovu igru i gdje ga mogu skinut? Da li je bolja situacija nakon što se instalira patch?
    jeste
    guglaj patch gotcih 3 ..ima dosta fixova

  23. #623
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Gothic 3

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Problem je u tome što je GOTHIC optimiziran koliko i Crysis, tako da je jako zahtjevan. A meni nije htio na high iako imam komponente iznad preporučenih.
    a meni je htjeo na lowest iako imam komponente ispod preporučenih )

    meni je jedino combat system ujebo igru... al uz malo volje sve se to da rješit

    p.s. i loadinzi, loadinzi su bili 5 min najmanje, katkad i po +10min

  24. #624
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Banja Luka, RS
    Postova
    341

    Re: Gothic 3

    Po meni je gothic predobra igra( kad se pacha fkors).
    Bolja mi je od obliviona 10x.

  25. #625
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Silent Hill
    Postova
    630

    Re: Gothic 3

    nije loš gothic__al bi prije Obliviona
    But I'm a creep
    I'm a weirdo
    What the hell am I doing here?
    I don't belong here

  26. #626

    Re: Gothic 3

    = Citat = Izvorno postao GaTa666
    Po meni je gothic predobra igra( kad se pacha fkors).
    Slažem se, iako će čak i većinu RPG fanova teška borba (ne nemoguća, samo treba tretirati svakog neprijatelja kao realnog protivnika koji te može ubiti - baš kako bi i trebalo biti, a ne da se bezglavo zaletiš i pobiješ sve kao od šale) odbiti, a beživotan voice acting dotući (ne znam je li u pitanju loš prijevod, ali likovi zvuče kao roboti, bar njih pola). Iskreno, meni je G3 jedna od boljih igara iz jednostavnog razloga jer je stvarno teška, premda malo naginje na "cheap" side i ne sjećam se u kojem se drugom RPG naslovu tako često ginuo... a da nije iz '90-tih.

    Veća težina u next-gen generaciji? Gimmeh, nau.

  27. #627
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Gothic 3

    Ja volim realnost, a to je (G3) realno, 1:1, no većina ljudi je navikla da prelaze kao iz šale, naravno, ima tu mučenja i treba truda, no nije realno, kao npr. uletiš negdje s pištoljem i ubiješ 5 ljudi na nekoj igri, a tebe nitko niti ne okrzne, ili recimo sa mačem pobiješ 5 ljudi bez da te okrznu. To može biti realno ako se ima vještine i znanja, no ipak nije realno što na nekim igrama neprijatelji em nemaju dobro razvijen AI, em im treba manje udaraca za ubiti nego tebi. Recimo dok ti njih ubiješ u 5 poteza, on tebe treba u 10 poteza. Izuzetak je oružije, štit, health i sl.

    Recimo, isto jedna od realnijih igara po borbama je SWAT4, gdje kao što i ti možeš ubiti neprijatelja jednim metkom, tako može i on tebe, ovisno gdje pogodi(š). Kao što ti možeš dočekati neprijatelja iza ugla i ubiti ga, tako može i on tebe. To je prava realnost, 1:1. No većina ljudi ne voli takvu realnost, jer je moguće da stalno ginu u jednoj takvoj igri (što ih iritira), jer je većina naučila, kao na Hitman-u, izaći pred 10 specijalaca i pobiti ih jednim magazinom/sažerom/okvirom metaka iz pištolja i pri tome biti samo malo okrznut, što je praktički nemoguće....
    Ne volim takve realnosti gdje je player uvijek u prednosti, niti volim one realnosti tipa na high, gdje on tebe jednim shootom ubilje, a ti njega makar s tri-četiri.

    @Arbiter - Prva zagrada; potpis.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  28. #628

    Re: Gothic 3

    Tako je, preach it.

    Inače, ovih dana sam počeo igrati Gothic 3 i, ponavljam se, igra je stvarno dobra (posebno onima koji imaju iskustva sa serijalom), ali mi je šteta što su puno toga pojednostavnili za mainstream mase, npr. kod kovanja više nema potrebe sa oružjem obići svu kovačku tehniku već samo označite koje ćete oružje i samo se izradi) iako ima pozitivno pojednostavljenih stvari (pečenje mesa na primjer... sjećate se kad smo prije morali svaki dio peći zasebno? Da pain). Još moram dodati kako se igre tek "kreće" kad dingate 5. level i naviše jer tu već možete imati kakve takve borbene sposobnosti, a do tada ste još neiskusni i jednostavno nemate previše izgleda.

  29. #629
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: Gothic 3

    Govorite li vi o Gothicu 3 i o teškoj borbi te realnosti u istoj rečenici?
    Iskreno, izbrisao sam igru nakon nekog vremena, bila mi je super, ali malo dosadna, ali ono čega se definitivno sjećam jest da sam pobio cijeli grad orkova kao od šale.U vidu borbe, igra definitvno nije teška.

  30. #630

    Re: Gothic 3

    Problem su živine, a ne humanoidi (očistio sam špilju od nekih 10 bandita relativno lagano, a još uvijek izbjegavam aka. bježim od, veprova... a 12. sam level). Problem je što nije next gen igra/previše se drži prošlosti i jako je slična prijašnjim nastavcima, bar u većini pogleda, tako da je to za neke prednost, a za neke zastarjela igra koja kasni za vremenima.

Slične teme

  1. Gothic
    By Booby in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 24-01-2012, 10:44
  2. Gothic 2
    By Akorn in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-11-2010, 22:23
  3. Gothic 1,2,3
    By Mir#4o in forum Gaming općenito
    Odgovora: 80
    Posljednji post: 16-01-2008, 12:56
  4. Gothic 3
    By Letva in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 26-01-2007, 23:40
  5. Oblivion vs Gothic 3
    By Kenyi in forum Gaming općenito
    Odgovora: 130
    Posljednji post: 03-11-2006, 13:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •