Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 40 od 40

Tema: Nova konfa

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    dogodine mi je bratu krizma pa ću uzet novi komp. ali prije planiram uzet neki laptop za faks

  2. #32
    evo ja malo kasnim ma ono sam zajebo nechu uzimat one rame to je staro kaj sam slago uzet chu gigu supertalenta i josh jednu za kojih tjedan dva dok skupim 300 kuna jer vech imam pol i sad za grafu mislih uzeti ovu 7800 512 al sad el je bolja 7900 256 mislim el che se visdjet neka velka razlika zbog memorije il se to nebu ni primjetilo (7900 bude puno brzha)

  3. #33
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    dogodine mi je bratu krizma pa ću uzet novi komp. ali prije planiram uzet neki laptop za faks

    već si palniraš unapred za 2 g, jel??


    A meni burazu krizma za 2 g. pa ću možda tada uzeti novi pc, s novim komponentama sa DX10 grafom, a dotad se strpiti sa kanturinom trenutnom, i tada bum kupio PS3!

  4. #34
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    meni je krizma za mjesec dana , a još k tome prolazim s 5 i ako mi stari ne dopusti da si kupim konfu, ....

  5. #35
    Meni je bila prošel godine, ali nisam moga od te love kupiti NOVU KONFU, nego sam si kupio PS2! mA NAJBOLJE PRIČEKATI NOVU TEHNOLĐI, i vidjeti ovaj e3 i sajmove, da vidim koliko to napreduje, pa za jedno 1-2 g odlučim za kupnju nove konfe!

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    dogodine mi je bratu krizma pa ću uzet novi komp. ali prije planiram uzet neki laptop za faks

    već si palniraš unapred za 2 g, jel??


    A meni burazu krizma za 2 g. pa ću možda tada uzeti novi pc, s novim komponentama sa DX10 grafom, a dotad se strpiti sa kanturinom trenutnom, i tada bum kupio PS3!
    naravno, jesam li ekonomist ili ne

  7. #37
    WTF sam ja napisa za napajanje ovo uzimam Napajanje FORTRON 500W, BlueStorm, Super Silent, 12cm vent., ATX2 ver 2.0

    i kake bi opteron radil na 1,55 pa barton mi sad radi na 1,8 voltazhi


    THNX za advice thunder najvjerojatnije chu uzet 146 ili sam mislil uzet s jezgrom manchester al sigurno je glupsot uzimam najvjerojatnije opterona

  8. #38
    kao i ja BUDUĆI! Samo što je fora što ja neplaniram upisat ekonomski faks, rađe bum položio prek ljeta ispit za fiziku, pa upao na FER, ali to su samo mašte! Tako bi si nabavio konfu kakvu oduvijek želim! Ajde mi vi pošteno recite, jeli mi pametniej da čekam 2 g. da dođu nove graf, da pojeftine . . ., ili bariti starog da mi ovo ljeto kupi novu konfu!?

  9. #39
    ja bi ga bario(ev upravo sada barim svoje da mi posude pare za proc imaticnu)

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    kao i ja BUDUĆI! Samo što je fora što ja neplaniram upisat ekonomski faks, rađe bum položio prek ljeta ispit za fiziku, pa upao na FER, ali to su samo mašte! Tako bi si nabavio konfu kakvu oduvijek želim! Ajde mi vi pošteno recite, jeli mi pametniej da čekam 2 g. da dođu nove graf, da pojeftine . . ., ili bariti starog da mi ovo ljeto kupi novu konfu!?
    ako ćeš tako možeš viječno čekat. savkih 12mjeseci ti je smjena generacija kod grafa. btw neću ni ja na ekonmski fakultet. neznam šta ću ali znam da ću studirat u zg

Slične teme

  1. Nova konfa 3k kn...
    By blood4me in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 27-10-2008, 21:54
  2. Nova konfa... help:)
    By FUXY in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 28-09-2008, 21:59
  3. Nova konfa
    By kripton32000 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 25-09-2008, 09:23
  4. Nova konfa
    By Rang€r in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 01-09-2007, 18:16
  5. Nova konfa.... !!!
    By Bishop_45_(2) in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 13-07-2007, 02:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •