Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 56 od 56

Tema: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    rap know only how to psovati razocaran sam
    sad zbog par takvh idiota na ovom forumu ti se nađeš okomiti i generalizirati CIJELI fanbase rap-a
    i meni tvrdiš da nisi stereotipan

    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    rap nije kvalitetan, vec sam NAVEO argumente zasto, i to je cinjenica, voljeli vi tu muziku ili ne
    rap nije TEBI kvalitetan, ne generaliziraj. tebi se ne sviđa i to je ok, nemoj sad kenjati da ne valja jer ti tako misliš

    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Ukusi su razliciti, ali kvaliteta je kvaliteta
    ne određuje svatko po svom ukusu kaj je njemu kvalitetno?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    rap know only how to psovati ,razocaran sam!
    Mislim da se ti stvarno nerazumiješ u rap. Vjerovatno si ovu rečenicu zaključio na rimama 50 lipa, i on je vjerovatno jedini reper za kojeg si ikada i čuo! U rapu se psuje, a šta je tako dobro u tvojoj glazbi da se nepsuje???

    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    rap nije kvalitetan, vec sam NAVEO argumente zasto, i to je cinjenica, voljeli vi tu muziku ili ne
    Rap je veoma kvalitetan. Tijekom svoje povjesti i više, imao je jako puno kvalitetnih grupa i pojedinaca, a pošto neznaš šta valja .....stfu!!!

    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Ukusi su razliciti, ali kvaliteta je kvalitetane određuje svatko po svom ukusu kaj je njemu kvalitetno?
    O ukusima se neraspravlja! Svatko sluša onu glazbu koju voli i koja ga opušta. Rap ima tako kvalitetnu glazbu, samo je nitko nezna cijeniti, i onda se nađe pojedinac poput tebe koji sere po forumima i po rapu, a zapravo se i nezna da je to neki mali prdonja koji nezna šta će sa životom!!![/quote][/quote]

  3. #33
    MA meni dosadilo vise pisati, ipak sam ja prdonja koji ne zna sta ce sa zivotom, i nasao sam objasnjavati neke stvari budalama kojima izgleda moram nacrtati.

    Rekao sam da sam razocaran, u VAS ne u RAP, hocu da kazem da VI psujete, samo zato sto neko ima razlicito misljenje, i ne, nisam se OKOMIO na cijeli fanbase, ali na ONE KOJI SU PSOVALI, ne stavljaj rijeci u moja usta koja nikad nisam rekao.

    Nije kako ja mislim, to je misljenje STRUCNJAKA UMJETNOSTI ZVANA MUZIKA, ja je samo podrzavam. Ne, ne odreduje svako po svom ukusu sta je kvalitetno, jer da je tako i Narodnjaci bi bili priznati kao jednaki npr. Klasici, sto je naravno nemoguce

    And, I had enough, dosadilo vise... pricajte sta hocete... ionako samo psujete bez argumenata za bilo sta.

    pozz

  4. #34
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    ionako samo psujete bez argumenata za bilo sta.
    sad se ovo opet ne odnosi na sve

    Rekao sam da sam razocaran, u VAS ne u RAP, hocu da kazem da VI psujete, samo zato sto neko ima razlicito misljenje, i ne, nisam se OKOMIO na cijeli fanbase, ali na ONE KOJI SU PSOVALI, ne stavljaj rijeci u moja usta koja nikad nisam rekao.
    da, SVI smo samo psovali ovdje

    Nije kako ja mislim, to je misljenje STRUCNJAKA UMJETNOSTI ZVANA MUZIKA, ja je samo podrzavam
    da, sve ih poznaš

    Ne, ne odreduje svako po svom ukusu sta je kvalitetno,
    krivo
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  5. #35
    Guest
    Odlicna tema,zivio jerry biti ce nes o tebe
    Meni cesto nabijaju-narodnjake..
    A ja necu,tak je kod nas

  6. #36
    Svakom svome, to se treba i poštovat, ali meni osobno apsolutno su najbolji System Of A Down, legende...

    Ostalo u biti mogu slušat bilo šta, al glavno da mi se sviđa.

    I nema smisla svađat se oko ukusa jer je to jednostavno glupo, ukusi su različiti i to će uvijek tak i bit.

    Hvala,
    El
    Iz dana u dan.

    X-Fire - mariachicelloplayer

  7. #37
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao El Mariachi
    Svakom svome, to se treba i poštovat, ali meni osobno apsolutno su najbolji System Of A Down, legende...
    ne slušam baš preeviše metal 'n' stuff, al SOAD owna
    šteta kaj su se raspali
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  8. #38
    Guest
    Raspali su se?Kada???

  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    zapravo, ne baš raspali, već su uzeli neku kvazi stanku
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  10. #40
    Oj usro sam se na sekundu lol..ye ja isto ne slušam metalce i slično, al njih obožavam..
    Iz dana u dan.

    X-Fire - mariachicelloplayer

  11. #41
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    In my fucked up dream...
    Postova
    1.176

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    Ja imam prijatejle koji slušaju narodnjake i ne namečem im svoju muziku no nevolim da mi netko to pušta .Poslušaj stih koji mi je rekao jedan prijatejl:Suzama sam lepio tapete otišla si odvela si dete.Wtf Najbojli stih na svjetu.omeboy shooot meeeeeeeee!!!.
    I’ve walked amongst the living dead
    And I’m sick of the voices that are in my head
    I’ve taken the ride and I’ve danced with death

  12. #42
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    Od malih nogu slusam narodne, starci mi slusaju to pa tak i ja znam poslusat. Zadnjioh godina poceo sam se bavit glazbom i to opcenito hip hopom and RnB i super mi je
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  13. #43
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    Kao što je već navedeno u topicu, treba ostati svoj.
    Mnogo ljudi pada pod pritiskom društva.
    Većina mojih frendova su metalci i supre se slažemo.
    zapravo ja sam jedini čovjek za kojeg znam da aktivno sluša hip hop u Pitomači.

  14. #44
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    ja sam prije slusao svasta. sa 14 su se vrtili narodnjaci i tehno tamo di sam izlazio. doma nisam nista slusao. pa sam poceo doma linkin park,rasmus,nickleback itd itd itd.
    sa 17 sam poceo slusat ozbiljnije glazbu. ac dc,led zeppelin,deep purple. da bi sa 18 poceo slusat heavy metal uglavnom i nwobhm, jer u tome najvise uživam.
    i dalje slusam stare rock bendove,hendrixa itd itd,al najvise uzivam u heviju
    iron maiden,black sabbath,DIO,grim reaper,wasp itd itd itd

  15. #45
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    plače mi se kad čitam ovo ^^

  16. #46
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    Jerry, ipak nisi već 3 godine na Mejdenima, Judasima i Sabbathima

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    a dobro,cca 2 ^^
    inače
    "vjerujem u boga i ne želim se ovim zamarat sotonjarama i odustao sam slušat "taj"gothic"
    ROFL
    poslije ovog to je bnio neki osmi mj,brijem da sam sluso rhcp i gnr nes kratko cca 1,2 mj lol
    ugl,roflam na on o o sabbatrima

  18. #48

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    Po meni,nek svatko sluša što voli(iako narodnjake ne smatram muzikom)
    Evo ja npr.,volim slušat elektronsku muziku(od '99) i Meshuggah i Tool(njihove albume sve originale posjudujem,iako ih je u Osijeku,tamo negdje '96 bilo nemoguće za naći,morao iz Zagreba da naručujem).U Osijeku onda nisu ni čuli za njih(Tool),bilo je tko?šta?,tko su ti manijaci.
    Uglavnom,što sam htio reći je kod mene je skoro nemoguća kombinacija,ali zašto ne?
    Kako bi rekli 100 ljudi,100 čudi

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    in coffin...
    Postova
    1.859

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    pa najviše slušam rock.... a narodnjake i cajke mrzim iz dna đuše..to organski ne mogu podnit.... čak i tompsona mrzim.sad kad me svi forumaši napadnu, ha,ha

    And with each drop of blood we bleed because of this
    http://www.last.fm/user/Bookworm300491

  20. #50
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Banja Luka, RS
    Postova
    341

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    Ja nemam nista protiv narodnjaka.
    Ali za mene narodnjaci stvarno nisu umjetnost nego su tu samo da bi izdavacke kuce zaradile pare na muzici koju vole mase.

    Zato ja ostajem na metalu , ali nikad nebi pljuvao po drugim zanrovima.

  21. #51
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Thompson i nije nesto...da ne pjeva te rodoljubive pjesme,niko ga nebi slusao...
    tocno xD


    ja sam priej znao slusati metal. sad idem van uglavnom gdje pustaju metal jer je ekipa spaljena do kraja XD
    a inace kad se ide ide se na twilight i dark side of 80s. volim trad goth i deathrock. e i obozava se punk i pankerijada, tamo su aince dobre razvaljotke i moshpitovi
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  22. #52
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Banja Luka, RS
    Postova
    341

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    = Citat = Izvorno postao LL21
    Thompson i nije nesto...da ne pjeva te rodoljubive pjesme,niko ga nebi slusao...
    tocno xD


    ja sam priej znao slusati metal. sad idem van uglavnom gdje pustaju metal jer je ekipa spaljena do kraja XD
    a inace kad se ide ide se na twilight i dark side of 80s. volim trad goth i deathrock. e i obozava se punk i pankerijada, tamo su aince dobre razvaljotke i moshpitovi
    Iako o panku veze nemam i ja obozavam otic na neku pankacu cisto radi dobre sutke.
    Dan poslje svirke se previjam u bolovima u vratu i ledjima i govorim staroj da sam pio hladan sok pa se malo naladio

  23. #53

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    = Citat = Izvorno postao eric-sneo
    100 ljudi,100 čudi
    100 ljudi 100 ćudi, 100 žena 200 sisa

    Jerry, jednostavno editaj onaj post :
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  24. #54
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    RADO ALI NEMREM

  25. #55

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    ma nisam ograničen na jednu vrstu glazbe...otvoren sam za sve vrste i podvrste i mogu poslusat bas sve...
    znaci reagge,pop,metal,rock,rap,blues,techno,narodnjake. ..ma cisto me zaboli
    imao sam jednu fazu u zivotu koja se zvala NE narodnjacima...al kasnije shvatis..Nema kluba u gradu u kojem ti mozes izaci a da to neslusas...onda skontas da i picke bolje padaju u takvim klubovima i sve te sheme...a jebes ga...eto moja mp3 lista je puna raznih izvođača kao:Iron Maiden, Metallica, Hladno Pivo, Riblja Čorba, Prljavci, Damir Urban, 2 Pac, Nas, Nered Stoka, Tram 11, Elemental, Edo Maajka, Frenkie, Marchelo, Bad Copy, Defused, Basshunter, i slicne stvari pa i neke ovako popularnije cajke koje su mi ostale u uhu...
    Ja slusam sta hocu, onaj ko ima nesto protiv toga ko mu *beep* mater, njegovo se misljenje neuvazava

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    Tako nešto slično je i u mene, počeo sam sa 50 centom, prešao na Linkin Park, zatim nakon mjesec-dva sam pod utjecajem rođaka prešao na Maidene, Metallicu, Nirvanu i Pepperse, to me je držalo kojih pola godine, zatim prelazim na RATM, nekad oko šestog-sedmog mjeseca prošle godine nailazim na Ensiferum i Korpiklaani, Folk metal mi postaje nova omiljena glazba, sad sam se vratio RATM-u stim da slušam i ostale stvari, malo reggea, RnB, punk, metal, folk metal, jazz i slično, sad sam neka vrsta hibrida, alternativac u neku ruku slušam što mi se sviđa i to je to, dakle od metalca sam postao nesvrstani
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

Slične teme

  1. glam-rock
    By numb in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 05-08-2010, 16:11
  2. War rock
    By RG in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 05-04-2007, 10:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •