Stranica 4 od 26 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 766

Tema: Maloljetnička pijanstva?

  1. #91
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    320
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    = Citat = Izvorno postao Melandru
    da
    quote madoxa(valjdaa)=Al evo sta mi se dogodilo u cetvrtak...
    Prekinio sam u nedjelju s curom pa mi je bed bilo biti sam na valentinovo i otisao s drustvom van...I kao bila je korizma i nismo trebali piti...Nakon 2 sata ja vise nisam mogao...JEdnostavno predosadno je bilo...Nemogu se vise zabavljat vani bez cuge
    Kako god...djeca su postala uzasna...kad vidim neke bahate klince od 15 godina ( bez uvrjede ljudima tog godista tu) pijane ko guzice i idu se van picit...uzas...
    Treba piti ak to volis...netreba pretjerivat al nema nista lose u cuganju):
    Ček, jel su tu krivi katolici ili njegova nesposobnost zabave bez cuge?
    Imaš pravo, djeca su užasna. Uvijek smo bili. I kad ću imat 30 godina, i dalje će bit užasna. No, uz činjenicu da su užasna, djeca su još nešto. Pametnija od tebe, prijatno. Ja sam sa 4 deci štoka u sebi i dalje pametniji od tebe. Doduše, kad tako pogledam na stvari, bio sam pametniji od tebe i sa 12, kao i sa 9.
    I plz, prestani bit gej, reci koji ti je stari nik, tak da imam u glavi nekog da mogu usmjerit virtualnu pljuvačku.
    Woot da fak?
    Mi nisam uopce vjernik...to za korizmu je bilo tek ovak...nikakve veze sa vjerom...tek toliko da malo nepijemo
    I sam sam napisao da se ocigledno nemozemo zabavljat bez cuge...
    tak da mi se nemoj bahatit tu...
    I nemam drugi nick o.O
    Sam ne idem tu bas...have a life i takve fore

    edit: ups tek sad skuzio da si pricao o Melandru a ne o meni
    my bad

  2. #92
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    kake ovo veze ima sa katoličanstvom? a šta je s onih 7 smrtnih grijeha? jedan od njih je ne umjerenost u jelu i pilu....
    i da, znam ja jednog kronikusa, lik je član Gradske glazbe našice(ko i ja) i išli smo svirat na sprovod jednom od članova, oko 12 smo se našli, lik je već onda bio naderan ko krme i u glazbi je drmnio još 2 dcl rakije....
    strašno nešto i bješte od alkohola u tim količinama.
    eh da... jučer sam bio u gradu i popio 6 piva, lijepo se nazujo i dobro mi bilo... ali rado bi mijenjo taj alkohol za neku picu...
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  3. #93
    Member Plants Vs Zombies Maxo's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Doboj,BiH
    Postova
    32
    Eo, da i ja neshto kazem na ovu interesantnu temu...
    Ja sam, trenutno, prilichno zadovoljan svojom situacijom! Vrlo odlichan uchenik 2. razda gimnazije, josh odlichniji saljevach pivi, rakija i drugih alkohola(i pored moje nevelike mase od 60-ak kila)! Pored alkoholizma - mozda hronichnog - nemam drugih okupacija kao shto su pushenje, droge il neshto slichno.
    Naravno, pretjeralo se par puta, sada gledam da smanjim to shto vishe, a takvim "ispadima" se ne ponosim, jer sam vecinom bio podchinjen drugim uticajima(nekoj ljutnji, nedostatku hrane koja bi neutralisala brojne molekule -OH ili nechemu trecem); ali ipak mislim da je bitno da NISAM trchao po gradu i trazio nekog da me vidi u takvom stanju da bih "ispao" neko i neshto.
    Medjutim, ne mislim da je problem u saljevanju mladih generacija, problem je u onima koji ne znaju saljevati ili nemaju genetske ili neke druge predispozicije.
    U posljednje vrijeme, kod mene se pri saljevanju javlja josh jedan problem, a to su finansije, jer se vishe ne moze za 3 marke ukinut, ko shto je nekad moglo!
    Zakljuchak:
    1. Treba imati mjeru u svemu...
    2. Treba imati para (u svemu, shto da ne )...
    3. Treba se chuvati besmislica poput cigare i droge, i raditi samo ono shto volish i od chega cesh imati koristi - zivjeti zivot!
    4. Naravno, chak i ako se odluchish za saljevanje treba imati dobro drushtvo i prijatelje, k'o shto imam i sam, koji bi te mogli odvesti kuci na razgovor o moralu, karakteru i drugim sirijus meterima, kad se dobro patosirash
    Moglo bi se ovdje josh mnogo pisat, valjda nisam neshto ispustio, a ako jesam, dodace neko drugi!
    U ZDRAVLJE
    Keep
    <---
    right!
    BnetAcc

  4. #94
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    E sry moram ovo reci, isus te kako mrzim kad netko pise sh, zh, znj, zblj itd. Imate na tipkovnici na š,č,ć,ž,đ,dž. Kad ovako pisete ni isus ne bi desifrirao.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  5. #95
    = Citat = Izvorno postao Fabia vRS
    E sry moram ovo reci, isus te kako mrzim kad netko pise sh, zh, znj, zblj itd. Imate na tipkovnici na š,č,ć,ž,đ,dž. Kad ovako pisete ni isus ne bi desifrirao.
    ma pusti ga njegov problem.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  6. #96
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    = Citat = Izvorno postao Fabia vRS
    E sry moram ovo reci, isus te kako mrzim kad netko pise sh, zh, znj, zblj itd. Imate na tipkovnici na š,č,ć,ž,đ,dž. Kad ovako pisete ni isus ne bi desifrirao.
    pa ni ti ne koristis š
    a ovo ch je lose,radije obicno c jer je lakse pisat po engleskoj,ja ne znam gdje su hrv tipke

  7. #97
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Okolica Rijeke
    Postova
    950
    Lijepo se napit s ekipom i pjevat, kontat trebe itd(za to sam uvijek bio), a ne napit se i stvarati frku gdje god dodjes samo da bi se tukao ili nesto razbio...

  8. #98
    Member Plants Vs Zombies Maxo's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Doboj,BiH
    Postova
    32
    Ma pocho sam shushkat vako, pa se naviko; nije problem u tome shto su sh dj i ostala slova tu, nego shto mi znakovi nisu dje su bili, znash - :;'"\./,<>?... Ne da mi se preshaltavat na drugachije pisanje , i mene je znalo nervirat, al mi je sad praktichnije postalo - shta da kazem - razumijem te!
    Keep
    <---
    right!
    BnetAcc

  9. #99
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Kao što sam rekao, mislim da se nije potreno napit da se zabaviš, a tako misli i ekipa s kojom izlazim.

  10. #100
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    B'n'H
    Postova
    762
    E ovako...
    Poceo sam izlaziti u 7-om razredu. Tek sam kasnije skontao da je to relativno rano za izlaske jer sada kada vidim sedmase nekako mi cudno...ono ''sta ce oni u disku ili gdje vec'' a i ja sam u njihovim godinama izlazio.
    Poceo sam piti tamo oko osmog razreda...pred pocetak. Uvjek sam imao mjeru. Naravno na pocetku nisam pio puno jer bih se zaustavio kad bih osjetio da me hvata. To da mi smeta ako ko pije...mislim da nikome ne bi trebalo jer to se ne tice nikoga osim te osobe. Jedino mi smeta kada neka budala popije vise nego sto moze izdrzati pa umisli da je neka faca i izazove tucu.
    Eto sinoc sam fino popio s drustvom i bilo je svega...od piva do whiskeya...dobro pa nisam puno mijesao bilo bi gejzira
    Neka kul slika

  11. #101
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    = Citat = Izvorno postao BlackDCRO
    Lijepo se napit s ekipom i pjevat, kontat trebe itd(za to sam uvijek bio), a ne napit se i stvarati frku gdje god dodjes samo da bi se tukao ili nesto razbio...
    mdaj bris.. kakva tuca.. zaebancija, pivo, ekipa.. i ak pretjeras malo ti prijatelji pomognu oko hodanja i tak ak nista drugo u parkic i pjevajmo
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  12. #102
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    d00d, imaš 11 godišnjake u parku sa flasom necega sta su od roditelja ukrali. dosta sam i inace tolerantan, al momka od 13 godina sa flasom uopce nebi osuđivao. 12 godisnjaka mozda.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  13. #103
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    = Citat = Izvorno postao cropir
    d00d, imaš 11 godišnjakeSu parku sa flasom necega sta su od roditelja ukrali. dosta sam i inace tolerantan, al momka od 13 godina sa flasom uopce nebi osuđivao. 12 godisnjaka mozda.
    11 godisnjake... ok to je malo ( puno ) prerano... kae to 4-5 raz ? omg
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  14. #104
    mislim da sve ispod 2 srednje premalo, vecinom se mlada ekipa napije i onda misle kako su svemoguci i idu se kaciti s nekim malo starijim i popiju si batina, a opet kad si osmas nebi da vani imas gledati neke zenske jer ono kod nas mos viditi samo muske kako piju, cure vecnimo nesmiju van...
    Otvor zeno kapiju, mani se ocenasa, evo mene i mojih hordasa.

  15. #105
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    = Citat = Izvorno postao Munjeni
    mislim da sve ispod 2 srednje premalo, vecinom se mlada ekipa napije i onda misle kako su svemoguci i idu se kaciti s nekim malo starijim i popiju si batina, a opet kad si osmas nebi da vani imas gledati neke zenske jer ono kod nas mos viditi samo muske kako piju, cure vecnimo nesmiju van...
    Potpisujem ovo. Ja pijem, ali svejedno to mi ne treba za zabavu, ja pijem iz uzitka.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  16. #106
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    ne znam T.T
    Postova
    544
    ehm, postoji zabava i bez -ol nastavka...

    malo offa, fabio sig ti je kulj, by vatrenko?

  17. #107
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    = Citat = Izvorno postao B4j4
    = Citat = Izvorno postao cropir
    d00d, imaš 11 godišnjakeSu parku sa flasom necega sta su od roditelja ukrali. dosta sam i inace tolerantan, al momka od 13 godina sa flasom uopce nebi osuđivao. 12 godisnjaka mozda.
    11 godisnjake... ok to je malo ( puno ) prerano... kae to 4-5 raz ? omg

    dobro, 11 godisnjaci piju s frendom doma kad im starci odu negdje.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  18. #108
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    = Citat = Izvorno postao ˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
    ehm, postoji zabava i bez -ol nastavka...

    malo offa, fabio sig ti je kulj, by vatrenko?
    Yep.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  19. #109
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao ˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
    ehm, postoji zabava i bez -olSnastavka...

    malo offa, fabio sig ti je kulj, by vatrenko?
    -OH?

  20. #110
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    Ne pijem. To je za beskarakterne mekušce.
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  21. #111
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao cropir
    d00d, imaš 11 godišnjake u parku sa flasom necega sta su od roditelja ukrali.Sdosta sam i inace tolerantan, al momka od 13 godina sa flasom uopce nebi osuđivao. 12 godisnjaka mozda.
    Često viđaš Jerryja?

  22. #112
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    ZOMFG THAT POST IS SO AWESOME!1!!!1 --->
    Postova
    436
    ja se idem u petak ubit

  23. #113
    = Citat = Izvorno postao m777
    Ne pijem. To je za beskarakterne mekušce.
    veoma glup stav... ko si ti da mos govoriti nesto o nekome i njegovom karakteru... kakve veze uopce imaju karakter i pice
    pijem jer ja tako zelim i jer uzivam u picu (do granice naravno), a ne zato jer me drustvo prisiljava
    Otvor zeno kapiju, mani se ocenasa, evo mene i mojih hordasa.

  24. #114
    well ono što činiš nema veze sa onim što jesi,well,shit sherlock

  25. #115
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    = Citat = Izvorno postao Munjeni
    = Citat = Izvorno postao m777
    Ne pijem. To je za beskarakterne mekušce.
    veoma glup stav... ko si ti da mos govoriti nesto o nekome i njegovom karakteru... kakve veze uopce imaju karakter i pice :?
    pijem jer ja tako zelim i jer uzivam u picu (do granice naravno), a ne zato jer me drustvo prisiljava
    Do granice? Znači nikad se ne napiješ?

    Ako ti još nije jasno, za daljnje upute pročitaj post iznad svoga.

    Btw, good for you što si odgovorio.

    @Melandru - ... Jako pametno, nema što.
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  26. #116
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Ja također ne pijem. Jednostavno ne vidim potrebu. A šta se tiče ovih "Ja se idem u petak ubit" stavova, nemam komentara. Napit se zbog zabave i mislit da je to kul je nevjerojatno glupo, retardirano i ponižavajuće.

  27. #117
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Pijača ima svoje prednosti i meni je ok. Ali ne moraš one koji piju vrijeđati, jer bih ja moga na jednak način početi vrijeđati, a to nema nikakvog smisla.

    Pogotovo to vrijedi za one koji nikad nisu probali, oni nemaju pravo uopće govoriti o nečemu i soliti pamet.

  28. #118
    svakome se dogodi da pretjera jer misli da moze popiti jos "jedan" shot, ali eto ga, odkako pijem samo sam se 3 puta bas ubio da imam rupe u sjecanju, ali ono masu puta sam zno da ak popim jos jedno pice da sam mrtav... ili kad vidim da sam pretjero onda podem negdje sjednem, uzmem casu vode i 30min mirujem cisto da se opet vratim na noge da ne zalegnem negdje u svojoj rigotini... inace nikad se ne forsiram radi drugih, kad vidim da sam na granici jednostavno prestanem, ako poznas svoje granice onda uvijek mos izbjeci da se ne onesvjestis negdje
    Otvor zeno kapiju, mani se ocenasa, evo mene i mojih hordasa.

  29. #119
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Pogotovo to vrijedi za one koji nikad nisu probali, oni nemaju pravo uopće govoriti o nečemu i soliti pamet.
    Živa istina, govorim iz iskustva jer sam i ja nekada tako srao...

  30. #120
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    I ja sam isto tako mislio sa kojih 13-14 godina.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •