Izvorno postao Aerial_51 Izvorno postao Windwalker besplatna i Nije besplatna. Besplatno je nešto što ti netko ne naplati ama baš ništa. Ovo košta 300-350 kuna po kampanji. To što nema pretplatu je druga stvar. Pitaj nekog tko jedva krpa kraj s krajem jeli 350 kuna "besplatno" Skužio si kaj hoću reći. Igre s pretplatom koštaju oko 1200kn godišnje, pa ovih 300 i nije tako puno.
Pravila foruma