= Citat = Izvorno postao W1k1n6
Na žalost izgleda jesam, evo gledam, recenzenti IGN-a i Gamespota su mu dali 8.5, igrači s IGN-a 7.9, ajd bogu fala ActionTrip 9.0
Meni vam to uopće ne igra ulogu, reče jedan pametan čovjek
= Citat = Izvorno postao W1k1n6
Ne znam da li se to događa samo meni, ali mi se čini kako demo nekako glađe ide od finalne igre. Ima nekakvih dodatnih blurolikih efekata, pa će svi klasično poisključiti detalje onoga što najviše valja - simpatičnu grafiku i animaciju. Igra i na ranked serverima dopušta razvaljivanje svih postavki, čeka nas opet jedan rat configa
Rat configa kao i u svakoj igri koja koristi QN engine; n€Z,N[1,4].
Ništa neočekivano, ja kanim držat na ovim visokim grafičkim postavkama, samo je AA isključen, fpsovi su lokani na 30, moram to isključit da vidim realni framerate...