Meni vam to uopće ne igra ulogu, reče jedan pametan čovjekIzvorno postao W1k1n6
Rat configa kao i u svakoj igri koja koristi QN engine; n€Z,N[1,4].Izvorno postao W1k1n6
Ništa neočekivano, ja kanim držat na ovim visokim grafičkim postavkama, samo je AA isključen, fpsovi su lokani na 30, moram to isključit da vidim realni framerate...





[/center:chmelrcv]
Odgovori uz citat