Vidi rezultate ankete: Vjerujete li da postoje izvanzemaljci?

Glasači
60. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    45 75,00%
  • Ne

    0 0%
  • I don't give a fuck about that!!!

    15 25,00%
Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 83 od 83

Tema: Vanzamaljci - mit ili istina

  1. #61
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Da je svemir toliki samo zbog nas onda je onaj koji ga je stvarao(ako ga je iko stvorio) stvarno malo puknut u glavu jer to je veliko trošenje prostora
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  2. #62
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    = Citat = Izvorno postao PC Gay
    Kao što je netko već spomenuo (Drunky?), možda je svemir tako velik baš zbog nas?
    Nonsence da je samo zbog nas bio bi samo jedan suncev sustav,vise nam netreba jer ionako niti jedan covjek nije besmrtan tako da mu netreba vise prostora

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  3. #63
    Ne vidite veću sliku stvari i razmišljate u sadašnjosti - tko zna što će biti sa svemirom i nama, kao rasom, u nadolazećim tisućljećima?

  4. #64
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    lyke, DUH!
    prevelika sranja se desavaju da okrivimo samu vladu za to
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  5. #65
    Senior Member Lock'n'Load pstrebs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Tatooine
    Postova
    199
    evo jedna činjenica. kažu da je svemir "dug" 78 billiona svjetlosnih godina. ja sam izračunao kioliko je to kilometara. ako je jedna svjetlosna godina udaljenost koju svjetlost pređe za godinu dana, a svjetlost ide 300 000 km u sek., ispada: za godinu dana svjetlo pređe, khm, 9460800000000 kilometara. sada da izračunam koliko će svjetlo prijeći za jedan bilion godina. pomnožim gornji broj sa 1 000 000 000 000 i dobijem: 9460800000000000000000000 km za bilion godina. puta 78 biliona.... i konačni rezultat: svemir je dakle dug 737942400000000000000000000 kilometara. eto, samo onako, iako nije baš "ontopic".
    ne postoji druga prilika za prvi dojam

  6. #66
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    ma di si to procito da je svemir tolko i tolko dug to su gluposti svemir je jednostavno beskonacan jer na nekim udaljenostima se nalaze stvari il realiteti koje mi opce nepoznamo niti ih mozemo ikako osloviti

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  7. #67
    Senior Member Lock'n'Load pstrebs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Tatooine
    Postova
    199
    pa ništa ja sam samo to izračuno zbog zaštrašujućih brojki... inače i ja too mislim da je beskonačan. nitko nemože otkrit koliki je zapravo.
    ne postoji druga prilika za prvi dojam

  8. #68
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Tyria
    Postova
    366
    I ja mislim da je svemir beskonacan i vjerujem u vanzemaljce.

  9. #69
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    = Citat = Izvorno postao pstrebs
    evo jedna činjenica. kažu da je svemir "dug" 78 billiona svjetlosnih godina. ja sam izračunao kioliko je to kilometara. ako je jedna svjetlosna godina udaljenost koju svjetlost pređe za godinu dana, a svjetlost ide 300 000 km u sek., ispada: za godinu dana svjetlo pređe, khm, 9460800000000 kilometara. sada da izračunam koliko će svjetlo prijeći za jedan bilion godina. pomnožim gornji broj sa 1 000 000 000 000 i dobijem: 9460800000000000000000000 km za bilion godina. puta 78 biliona.... i konačni rezultat: svemir je dakle dug 737942400000000000000000000 kilometara. eto, samo onako, iako nije baš "ontopic".
    78 biliona svjetlosnih godina je samo put do jedne skupine galaksija koja ima preko 60-70 galaksija koje imaju svoj "solarni" (ne sve vjerovatno) sustav,svoje planete i mozda satelite koje kruze oko njih,tako da vjerujem da svemir ima granica iako ljudski um uopce nemoze pojmiti koliko je svemir velik i da se takvi razmjeri nemogu napisati u brojkama.Vjerujem i u postojanje vise vrsta zivih bica koja su vise manje inteligentna poput nas.Uff sad da udahnem

  10. #70
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    Pobajte si to ovako zamislit postoji balans u svemiru i jednak je broj entita koji su OPS(Opredjeljeni Prema Sebi) i OPD(Opredjeljeni Prema Drugima) OPS bi mogli nazvat zle oblike entiteta nemozemo ih nazvat civilizacijama jer ne postoje u 3 denzitetu ljudi su u tome svemu samo pijuni napravljeni od strane Lizard bica iz 4 denziteta jer OPS entiteti mogu preziviti hraneci se emocijalnom energijom bica iz 3 denziteta odnosno ljudi
    o tome uci teorija Davida Ickea i Kasiopejske transktipte

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  11. #71
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    opće to nisi kopi pejstao sa neke srpske stranice.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  12. #72
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    opće to nisi kopi pejstao sa neke srpske stranice.
    lol nisam kopi pasto al sam dosta toga procito s bosanske stranice pa su mozda neki izrazi njihovi al wathever

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  13. #73
    Senior Member Lord of The Fleas Dweller's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Vault 13
    Postova
    435
    srbi su ludi oko ovakvih stvari i paranormalnog
    My signature is clean like my mind.
    My mind is full of dirty,evil spams!
    I won t a haski dog,pure,and little.

  14. #74
    Senior Member Lock'n'Load pstrebs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Tatooine
    Postova
    199
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    Pobajte si to ovako zamislit postoji balans u svemiru i jednak je broj entita koji su OPS(Opredjeljeni Prema Sebi) i OPD(Opredjeljeni Prema Drugima) OPS bi mogli nazvat zle oblike entiteta nemozemo ih nazvat civilizacijama jer ne postoje u 3 denzitetu ljudi su u tome svemu samo pijuni napravljeni od strane Lizard bica iz 4 denziteta jer OPS entiteti mogu preziviti hraneci se emocijalnom energijom bica iz 3 denziteta odnosno ljudi
    o tome uci teorija Davida Ickea i Kasiopejske transktipte
    boli mene za teoriju nekog davida ickea... kako god, Bog je stvorio svemir, i sve živo, ali možda je stvorio još mnogo toga za što mi ne znamo...
    ne postoji druga prilika za prvi dojam

  15. #75
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Na tvojoj glavi, sjedim i meditiram.
    Postova
    401
    Možda je naš univerzum neka virtualna igra svemiraca...

    Možda alieni igraju simse, a mi smo glavni likovi?

    ASUS M2N4 - SLI
    AMD Athlon 64 X2 6000+
    SEAGATE 160 GB, WD 640 GB
    2 * DDR 2 GB
    HD4850 512 MB GDDR3 256 bit
    CASE MSI MIDI DESING, P4-400W

  16. #76
    = Citat = Izvorno postao Master_of_Soup
    Možda je naš univerzum neka virtualna igra svemiraca...

    Možda alieni igraju simse, a mi smo glavni likovi?

    Nešto ala "brain in a vat", a? ... uf, zajebano, to je sad već žešća filozofija

  17. #77
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Na tvojoj glavi, sjedim i meditiram.
    Postova
    401
    However, pojam svemira je iznad ljudske spoznaje.

    Ako on nema kraja, onda sigurno postoje milijarde i milijarde civilizacija jaaaaaaaaaaaaaako puno udaljenih od Zemlje.

    Ako ima kraja - što je tamo? Novi svemir? Ništa?

    Ovo je kao pitanje vjerujete li u život poslije smrti. Možete vjerovati i nemorate.

    Možda će mo saznati istinu za kojih par milijardi godina kad dostignemo dovoljan stupanj razvijenosti, uber brze hyperspace pogone i te piz*arije...
    ASUS M2N4 - SLI
    AMD Athlon 64 X2 6000+
    SEAGATE 160 GB, WD 640 GB
    2 * DDR 2 GB
    HD4850 512 MB GDDR3 256 bit
    CASE MSI MIDI DESING, P4-400W

  18. #78
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    i cips koji ne deblja

  19. #79
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    = Citat = Izvorno postao pstrebs
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    Pobajte si to ovako zamislit postoji balans u svemiru i jednak je broj entita koji su OPS(Opredjeljeni Prema Sebi) i OPD(Opredjeljeni Prema Drugima) OPS bi mogli nazvat zle oblike entiteta nemozemo ih nazvat civilizacijama jer ne postoje u 3 denzitetu ljudi su u tome svemu samo pijuni napravljeni od strane Lizard bica iz 4 denziteta jer OPS entiteti mogu preziviti hraneci se emocijalnom energijom bica iz 3 denziteta odnosno ljudi
    o tome uci teorija Davida Ickea i Kasiopejske transktipte
    boli mene za teoriju nekog davida ickea... kako god, Bog je stvorio svemir, i sve živo, ali možda je stvorio još mnogo toga za što mi ne znamo...
    Ova teorija ima puno vise smisla od one u koju je lakse vjerovat jer uci da su ljudi jedini i posebni i da nas je stvorilo superiorno bice od kojeg se nezna nista niti kako je on nastao niti sta radi sad vec su se svi vazni dogazadji desavali prije 2000 godina i sve je zapisano u Bibliji, a ko meni moze jamcit da Bibliju nisu izmjeili popovi i crkva da bi mogli kontrolirat ljude

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  20. #80
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    evo ti tema , da se ne zalis da lockam teme bezveze .

    al jos jednom spomenite boga itd. i lock.
    tarmi rićmi

  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    = Citat = Izvorno postao Voldemort
    = Citat = Izvorno postao pstrebs
    evo jedna činjenica. kažu da je svemir "dug" 78 billiona svjetlosnih godina. ja sam izračunao kioliko je to kilometara. ako je jedna svjetlosna godina udaljenost koju svjetlost pređe za godinu dana, a svjetlost ide 300 000 km u sek., ispada: za godinu dana svjetlo pređe, khm, 9460800000000 kilometara. sada da izračunam koliko će svjetlo prijeći za jedan bilion godina. pomnožim gornji broj sa 1 000 000 000 000 i dobijem: 9460800000000000000000000 km za bilion godina. puta 78 biliona.... i konačni rezultat: svemir je dakle dug 737942400000000000000000000 kilometara. eto, samo onako, iako nije baš "ontopic".
    78 biliona svjetlosnih godina je samo put do jedne skupine galaksija koja ima preko 60-70 galaksija koje imaju svoj "solarni" (ne sve vjerovatno) sustav,svoje planete i mozda satelite koje kruze oko njih,tako da vjerujem da svemir ima granica iako ljudski um uopce nemoze pojmiti koliko je svemir velik i da se takvi razmjeri nemogu napisati u brojkama.Vjerujem i u postojanje vise vrsta zivih bica koja su vise manje inteligentna poput nas.Uff sad da udahnem
    Čuj svemir može imati svoje granice ali je on tako velik i tako se brzo širi da mi do njih nikada nećemo doći jer dok sam napisao ovih nekoliko riječi on je narastao nekoliko puta
    i ja mislim da je svemir poput balončića i on raste dok ne pukne i da postoje drugi svemiri koji su kao drugi balončići i da se svi nalazimo u kadi neke vanzemaljske bebe koja se voli igrati balončićima i da je naš svemir nastao od prdežnog balončića i da je zemlja najgora vrsta bakterije u tome balončiću
    i svemir je narastao cca. desetak puta svoje veličine od početka mog posta
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  22. #82
    Senior Member Lock'n'Load kowE's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    194
    = Citat = Izvorno postao Dweller
    srbi su ludi oko ovakvih stvari i paranormalnog
    oni su preveli pun k**** knjiga... cak su i simonov necronomicon preveli
    “I slept with faith and found a corpse in my arms on awakening; I drank and danced all night with doubt and found a virgin in the morning.”
    Aleister Crowley

  23. #83
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Ali ne prevode uvijek kako treba
    npr.
    Za monet kabelsku prevode srpske kompanije i evo čemu sam se nasmijao, bila je emisija o kinima i novim načinima prikazivanja filmova
    I sad govori u emisiji:
    -The projector travels up for three stories until it reaches its chamber
    prijevod:
    -Projektor prolazi kroz tri priče dok ne stigne u svoju projekcijsku komoru
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •