Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 91

Tema: Supreme commander

  1. #61
    Iskreno ni meni se pretjerano nije svidjela, pogotovo kada mi u gornjem desnom kutu piše VELIKA BROJKA od 20 koja stoji konstantno!

  2. #62
    Junior Member Plants Vs Zombies MrSmeagol's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Stormwind treća kuća desno
    Postova
    22
    Ajte prvo proćitajte recenziju demoa u novom Pc Playu 95 može?
    Pa ako nevjerujete meni da je igra zakon ako joj date šansu onda ćete valjda vjerovati IgGyu

    A samo ćekate recenziju cijele igre u sljedećem broju
    <stavi sig s userbars.org ili nikakav. Admin>
    odgovor: A dammit ja se tako mucio u photoshopu za svoj sig

    Eagleshadow lvl57 druid Ragnaros

  3. #63
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    ma lol instaliramaj demo i idem igrat
    ljeposve staivman low pokrenem i vidim igra izgleda ocajno i vrti mi se na 60fps reko Ok stavim sve na high osim sjena i AA i ljepo se vrti aljos uvjek ne izgleda bas nest dobro ,a zoom ma lol kakav jeovo zoom jebote bas mogu malo zumirat opce nije ko u ostalim strategijama majvece kaj mogu zoomirat je da gledam s nekih 200m lol WTF?!

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  4. #64
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    217
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    ma lol instaliramaj demo i idem igrat
    ljeposve staivman low pokrenem i vidim igra izgleda ocajno i vrti mi se na 60fps reko Ok stavim sve na high osim sjena i AA i ljepo se vrti aljos uvjek ne izgleda bas nest dobro ,a zoom ma lol kakav jeovo zoom jebote bas mogu malo zumirat opce nije ko u ostalim strategijama majvece kaj mogu zoomirat je da gledam s nekih 200m lol WTF?!
    prvo malo ponovi pisanje... a ovo šta pričaš su gluposti... vidi se da igru nisi praktički ni probao... zumirat se može do najmanjih detalja... vidiš na battleshipu kako mu se topovi vrte i trzaju pri ispaljivanju...

  5. #65
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    = Citat = Izvorno postao Zv0nZ1
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    ma lol instaliramaj demo i idem igrat
    ljeposve staivman low pokrenem i vidim igra izgleda ocajno i vrti mi se na 60fps reko Ok stavim sve na high osim sjena i AA i ljepo se vrti aljos uvjek ne izgleda bas nest dobro ,a zoom ma lol kakav jeovo zoom jebote bas mogu malo zumirat opce nije ko u ostalim strategijama majvece kaj mogu zoomirat je da gledam s nekih 200m lol WTF?!
    prvo malo ponovi pisanje... a ovo šta pričaš su gluposti... vidi se da igru nisi praktički ni probao... zumirat se može do najmanjih detalja... vidiš na battleshipu kako mu se topovi vrte i trzaju pri ispaljivanju...
    ma neznam stvarno ja vrtim kuglicu na misu i nemogu zumirat opce puno i sound efects opce ne cujem ubiti cujem al skroz slabo i kad kliknem na jedinicu ne cujem ono javljanje nista ne kazu kao sto bi ocekivo u RTS-u ubiti cujem samo mjuzu

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  6. #66
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    ma neznam stvarno ja vrtim kuglicu na misu i nemogu zumirat opce puno i sound efects opce ne cujem ubiti cujem al skroz slaboS i kad kliknem na jedinicu ne cujem ono javljanje nista ne kazu kao sto bi ocekivo u RTS-u ubiti cujem samo mjuzu
    Pa poglasni u settingsima.
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  7. #67
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    = Citat = Izvorno postao Terror
    ah moj MrSmeagol... slutim da te tek poceo prati pubertet...

    Trebat ce jos dosta vremena proci dok uspijes razviti onaj "njuh" da odmah skuzis "legendu" u ovoj globalnoj hiperprodukciji shunda.


    aj reci nam lijepo gdje živiš pa da te ja i smeagol dodjemo natuč ka mladog crittera

    SC je zakon
    Hardverski zahtjevi
    3
    reda
    teksta

  8. #68
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    = Citat = Izvorno postao m777
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    ma neznam stvarno ja vrtim kuglicu na misu i nemogu zumirat opce puno i sound efects opce ne cujem ubiti cujem al skroz slaboS i kad kliknem na jedinicu ne cujem ono javljanje nista ne kazu kao sto bi ocekivo u RTS-u ubiti cujem samo mjuzu
    Pa poglasni u settingsima.
    sve je poglaseno do kraja

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  9. #69
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    = Citat = Izvorno postao m777
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    ma neznam stvarno ja vrtim kuglicu na misu i nemogu zumirat opce puno i sound efects opce ne cujem ubiti cujem al skroz slaboS i kad kliknem na jedinicu ne cujem ono javljanje nista ne kazu kao sto bi ocekivo u RTS-u ubiti cujem samo mjuzu
    Pa poglasni u settingsima.
    sve je poglaseno do kraja
    Tako zna biti u igrama. Glazba je najčešće glasnija od sfx... Stavi ju na cca 70%...
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  10. #70
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    24
    = Citat = Izvorno postao Dark Saruman
    aj reci nam lijepo gdje živiš pa da te ja i smeagol dodjemo natuč ka mladog crittera
    dijete drago, ne bi li ti vec trebao biti u krevetu? kasno je!


  11. #71
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    pa bio sam u krevetu s tvojom mamom
    3
    reda
    teksta

  12. #72
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Dark Saruman poslan na hlađenje na par dana.

  13. #73
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    24
    = Citat = Izvorno postao Dark Saruman
    pa bio sam u krevetu s tvojom mamom
    LOL, kaj ti tvoja nezna pelene promijenit pa jos i moja treba doci u pomoc?



    W3DR4N, obecajem da necu vise....

  14. #74
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao MrSmeagol
    Ajte prvo proćitajte recenziju demoa u novom Pc Playu 95 može?
    Pa ako nevjerujete meni da je igra zakon ako joj date šansu onda ćete valjda vjerovati IgGyu

    A samo ćekate recenziju cijele igre u sljedećem broju
    valjda ces vishe vjerovati svojem ukusu; ponavljam po 1k1 put ::> Far Cry se svidio recenzentima i igracima diljem svijeta; to NE znaci da cu i ja reci da jegra dobra-> NE NIJE DOBRA, nezanimljiva i jdana prica, blesavi likovi....
    jedino sto ima jest dobra fizika i grafika-> koristi jedino u multiyu !!!

    tako nemoj srat po ljudima koji kazu da ima se Supreme C ne svidja, ima ljudi kojima je dojadio klasicni RTS, ili im se jednostavno ne svidja igra !!!

  15. #75
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    To nisu strategisti nego obicni lurkeri koji spamaju, igra je dostojna nastavka Total anihilationa po svim karakteristikama i u mnogome je bolja od predhodnika. Ako nemaš šta konstruktivno reci o igri odjebi i postaj svoj 3543 post u rubrici I don't give a damn! Pitanje je koliko je pametnih gamera odustalo od postanja na ovom forumu radi takvih izljeva primitivizma, svaka cast mladim gamerima al dajte naucite se kontrolirati! Ovde raspravljamo o gaming kulturi pa te konstantne svađe nemaju nikakvog smisla za nekog koji želi procitati pametan post.

  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Supreme commander

    Resurrect teme.
    Dakle, još pred kraj 2007. je izašao Forged Alliance, donio balance, Seraphime, te sredio i oživio igru. Sada se čeka još jedna ekspanzija, Experimentals, ili čak cijeli Supreme Commander 2. Igra je jedna od najslobodnijih RTS-ova koje sam ikad vidio - štancaj koliko hoćeš, gdje hoćeš i što hoćeš, jedini limiti su unit cap i resursi.


    Uglavnom, meni najdraža rasa su Cybrani - fleksibilni i sa nezamjenjivim t2 engineering stationsima koji su za dva koplja ispred UEF dronova, t2 shield koji se stupnjevito upgradea u t3, a imaju i vrlo jeftinog eksperimental spiderbota i solidnog exp. gunshipa, o rapid fire arty da ne govorim

  17. #77
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Supreme commander

    lol,šta nitko nije već 2 godine dotakao ovu temu?
    SC je genijalan rts,volio bi malo odigrat skirmish,al sam posudio frendu dvd od pc-play-a na kojem je demo u kojem možeš guštat beskrajno.

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Supreme commander

    I meni su Cybrani najbolji.
    Spiderbot je zakon.

    Ali Aeoni su mi isto dobri.
    Najbolje je kad pošalješ onaj veliki svemirski brod (izgleda kao onaj u Dan Nezavisnosti, ne sjećam se imena), ubaciš u njega drugih aviona i onda ih ispustiš pred protivničku bazu.
    Ma spektakl.

  19. #79
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Supreme commander

    Kupio sam SupCom onog dana kad je došao u algoritam (prije 1-2g.) i nisam ga mogao prestat igrat.Jedino me u zadnje vrijeme muči to što imam problem sa DVD-ROM-om pa nemogu cd umetnut.
    Inače igra je predobra

  20. #80
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme commander

    Poceo opet igrat lol ^^ Forged Alliance...prva misija, zadnji task...muku im mucim
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  21. #81
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Supreme commander

    ja sam igrao nesto kampanju, ali mi se igra nije nesto pretjerano svidjela. A za MP neznam, nazalost imam prelos net da mogu igrati MP
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  22. #82
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Supreme commander

    Forged Alliance sam mislio kupit ali mi se zgadio kad sam čuo da se jedinice postupno otključavaju

  23. #83
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Supreme commander

    = Citat = Izvorno postao LL21
    RTS je uzasno nepregledan.Ali za MP dusu dalo.
    Navikneš se s vremenom.
    Zoom-out.
    Samo da mi ga malo bolje vrti, bilo bi extra.

  24. #84
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Supreme commander

    Meni igra radi jako dobro. Neznam, nije mi se dopalo to futuristicko okruzenje. Nekako mi je sve pretjerano, a i nervira me to sucelje. Neznam, sve mi je nekako presitno i uzasno nepregledno. Jednostavno, igra mi se nije nesto dopala nazalost.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  25. #85
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Supreme commander

    = Citat = Izvorno postao markecgrad
    Forged Alliance sam mislio kupit ali mi se zgadio kad sam čuo da se jedinice postupno otključavaju
    Netočno, ja i svi s kojima sam igrao imaju sve jedinice u skirmishu i MP, tijekom kampanje postaju dostupna tek dva ili tri unita s misijama.
    = Citat = Izvorno postao LL21
    RTS je uzasno nepregledan.Ali za MP dusu dalo.
    Supreme commander je jedan od daleko najpreglednijih RTS-a ikada - zoom do najmanjih detalja, te unzoom na cijelu mapu u 0.5 sekundi. Kome se neda trošiti to vrijeme, ima minimapu. Kome nije dostatna minimapa, ima dual view te si može uključiti topografski prikaz i razne ostale vizualne perverzije.
    Igra rastura u svim segmentima osim u hardverskom - usporava na velikim mapama s mnogo igrača kako igra napreduje (ne lagga, već se game speed usporava te se ignorira podešavanje istoga - zna li itko kako to isključit?)

  26. #86
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme commander

    Dobra je to igra, duhovni nastavak Total Annihilationa, jedne od najboljih rts-a uopce. Danas je tesko zadovoljiti mase, ali mislim da je igra ispala jako dobro. Forged Alliance je jos dodatno usminkao i unaprijedio sucelje, stvarno nemam zamjerki. Igra je u najmanju ruku EPIC, nemozes misiju zavrsit za 20min, to se ponekad,ako imas volje, igra satima...ja sam vec skoro sat i pol na prvoj misiji(govorim o expanziji) i prokleto mi je zabavno napucavat se
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  27. #87
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Supreme commander

    Inače volim sve vrste strategija, ali uvijek su mi bile draže one u kojima upravljaš većim brojem jedinica.
    A ova igra je apsolutno najbolja u tome.

  28. #88
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Supreme commander

    a ja upravo suprotno. Vise volim di je ograniceni broj jedinica, svaka s određenim prednostima i nedostacima, pa se može puno taktizirat. Recimo SW Empire at War, Company of heroes, WiC itd.
    Naravno, total war serijal je posebna kategorija
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  29. #89
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme commander

    Znaci dosli smo da zakljucka da svatko voli svoje Ma u biti ima brdo jedinica al mozes se orijentirat samo na odredjene...Al kao sto rekoh, ima onih koji je vole i onih koji ne, al to svakako ne umanjuje cinjenicu da je igra stvarno dobra! Ipak je to Chris Taylor u jednu ruku ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  30. #90
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Supreme commander

    ma nitko nije rekao da je igra losa, daleko od toga. Al jebi ga, svatko ima svoje ukuse. RTS sam po sebi je poprilicno kvalitetan, ali se meni kao nekakva cjelina nije dopao
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Slične teme

  1. Problemi sa supreme commander 2
    By amaildo in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-08-2010, 22:16
  2. Supreme commander pljačka
    By uberfreak in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 09-01-2009, 16:49
  3. supreme commander guide
    By soundmaster in forum Gaming općenito
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-12-2008, 21:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •