Vidi rezultate ankete: Tko je odgovoran za ona silna ubojstva i samoubojstva?

Glasači
187. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Developeri

    3 1,60%
  • Izdavači

    3 1,60%
  • Industrija

    3 1,60%
  • Nesposobni roditelji

    178 95,19%
Stranica 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 171

Tema: Ameri zabranjuju "nasilne" igre

  1. #91
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao dFixxx3r
    LOOOL

    ko je stisnuo "DEVELOPERI"????????????????????'
    to si ja pitam vec 2 tjedna

  2. #92
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041
    developeri su najmanje krivi

    Živi bili pa umrli

  3. #93
    Junior Member $p!tf!r3's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Slavonija
    Postova
    8
    PROBLEM !!!!!!!!!!!!!!

    Battlefield 2--- kad pokrečem igru prođe uvodna animacija,slika stane sve je crno nakon par sekundi izbaci mi VPU recover problem..... i izbaci iz igre sve sam več pokušao ništa nepali........

    igra mi je radila dok sam imo staru asusovu ploču a grafulja je ostala kanta (9250-12

    sada imam K8VT800 PRO,AMD SEMPRON 3000+,1024DDR,HD 80 GB WD,ATI 9250-128..............

  4. #94
    Junior Member Plants Vs Zombies Cr00xY's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    21
    ma to su ciste gluposti - okrivljavati ikoga za ubojstvo zbog igara je kretenski

    zasto nitko onda ne gleda koliko ima gamera koji su normalni i nisu nikog ubili niti probali. to je samo izvlacenje na sve sto se moze,pa i igre.

    a nisam glasao u anketi za nikoga jer ne znam za koga da tu glasujem,s nicim se ne slazem. jos su nalblize roditelji,al nije to to!

  5. #95
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao $p!tf!r3
    PROBLEM !!!!!!!!!!!!!!

    Battlefield 2--- kad pokrečem igru prođe uvodna animacija,slika stane sve je crno nakon par sekundi izbaci mi VPU recover problem..... i izbaci iz igre sve sam več pokušao ništa nepali........

    igra mi je radila dok sam imo staru asusovu ploču a grafulja je ostala kanta (9250-12

    sada imam K8VT800 PRO,AMD SEMPRON 3000+,1024DDR,HD 80 GB WD,ATI 9250-128..............
    jel imas najnovije drajvere za grafu. Sličan problem imao mi je prijatelj s 9600Xt i kada je stavio nove drajvere sve je proradilo

  6. #96
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    dzizs ljudi, ajd ono probajte ne ic u offtopic)))))

  7. #97
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    [quote=Prince-Artas]
    = Citat = Izvorno postao "$p!tf!r3":18a73ca9
    PROBLEM !!!!!!!!!!!!!!

    Battlefield 2--- kad pokrečem igru prođe uvodna animacija,slika stane sve je crno nakon par sekundi izbaci mi VPU recover problem..... i izbaci iz igre sve sam več pokušao ništa nepali........

    igra mi je radila dok sam imo staru asusovu ploču a grafulja je ostala kanta (9250-12

    sada imam K8VT800 PRO,AMD SEMPRON 3000+,1024DDR,HD 80 GB WD,ATI 9250-128..............
    jel imas najnovije drajvere za grafu. Sličan problem imao mi je prijatelj s 9600Xt i kada je stavio nove drajvere sve je proradilo[/quote:18a73ca9]



    ovo je offtopic godine
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  8. #98
    Junior Member Plants Vs Zombies Mir#4o's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Umag
    Postova
    12
    Nesposobni roditelji jer ne odgajaju Američku djecu.
    Pa se djeca pobe zbog Igre.

  9. #99
    ja sam za developere glasao, oni su krivi za samoubojstva i frustracije vjerojatno je 60% ovih puklo zbog bugova ili propusta ili jednostavno jer je igra tolko dobra pa su morali probat u stvarnosti
    Have no fear because I is here!

  10. #100
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Cr00xY
    ma to su ciste gluposti - okrivljavati ikoga za ubojstvo zbog igara je kretenski

    zasto nitko onda ne gleda koliko ima gamera koji su normalni i nisu nikog ubili niti probali. to je samo izvlacenje na sve sto se moze,pa i igre.

    a nisam glasao u anketi za nikoga jer ne znam za koga da tu glasujem,s nicim se ne slazem. jos su nalblize roditelji,al nije to to!
    Tako je!!! Treba okriviti ubojicu!!! Da to je to...

  11. #101
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Izgubljen u prostoru i vremenu
    Postova
    213
    budala ima svugdje ne samo u sad-u osim toga neke odlicne igre dolaze bas iz amerike. to sto neki ljudi puknu je zato sto imaju problema u obitelji, poslu itd. a i okolina u kojoj se nalaze ima utjecaja, danas nasilnog sadrzaja ima svugdje ne samo u igrama i nemoguce ga je skrivat od djece samo ih treba naucit kak da se odnose s tim i da razlikuju stvarnost od maste.

    P.S. ovo je moj prvi post i bit ce ih jos ako budem imao sta za rec al to se rijetko dogada

  12. #102
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214

    Re: Ameri zabranjuju "nasilne" igre

    = Citat = Izvorno postao excal1bur
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    Naše pitanje - hoće li američka paranoja i roditeljska nesposobnost pri odgoju djece uzrokovati nestanak FPS, TPS, RTS, RPG žanrova jer razmaženi klinci ne vide razliku između igre i stvarnosti? Khm...
    Zasto RTS-a?

    Onda slobodno mogu u skolama iz povijesti izbaciti sav sadrzaj o ratovima, jer bi to nekoga moglo potaknuti na nekakvo nedjelo.

    Ovo se ne odnosi na igre poput Warcrafta i slicnih sra**, nego ne one prave poput Age of Empiresa.

    A da igre imaju utjecaja na djecu, nema sumnje. Sta jos danas nema utjecaja na djecu? No, nisu igre glavni krivac raznih ubojstava po americkim skolama, ima tu jos puno faktora koji utjecu na to, ali ponekad su i igre jedan od njih.

    Naravno, savjestan roditelj nece djetetu dozvoliti igrati nesto poput SoF-a, GTA-a...

    Slazem se. Trebali bi i neke lektire izbaciti, npr. Najljepse price klasicne starine. Citao sam to daaaaaaaavno, ali se sjecam necega poput: "I tako je Ahilej vucarao Hektora po prasini dok mu crijeva ispadaju vec mjesec dana..." To su kao "Najljepse price klasicne starine!"#$/()=?**/-)=(

    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  13. #103

    --

    Gluposti....Igre uopće nisu krive.
    Nasilja je uvijek bilo i bit će ga, a povod je mnogo stvari, između ostalog i država, a ako se već mora da bira roditelj, imaju sve manje vremena za djecu i ponašaju se kao da ih uopće nije briga, a nakon što se nešto dogodi traže krivca!

  14. #104
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Pa sta smo mi, posteni i nadasve NORMALNI (relativno )
    gameri krivi sta americki roditelji daju DOOM 3 svojoj
    psihopatskoj djeci pa ona pocnu klat po skolama.
    Onaj koji ima slab um neka jednostavno ne igra takve igre.
    I dosta!

  15. #105
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    = Citat = Izvorno postao Herr Schnitzel
    Pa sta smo mi, posteni i nadasve NORMALNI (relativno )
    gameri krivi sta americki roditelji daju DOOM 3 svojoj
    psihopatskoj djeci pa ona pocnu klat po skolama.
    Onaj koji ima slab um neka jednostavno ne igra takve igre.
    I dosta!
    My signature on the last post
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  16. #106
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    150
    to mi je tako glupo cuj zabraniti igre pucachine i nasilne pa sta cu igrati to mi je najdraze, i kao prvo nisu igre krive sto su nasilni tamo u Americi, to je neodgovornost roditelja.
    Zivot je nesto posebno, a to posebno treba iskoristiti i biti GAMER.

  17. #107
    Guest
    Ma blesavo...samo sto neki manijak igra manhunt pa se uzivi i ubija ljude mislim to ne ide...I onda ameri okrive developere pa lijepo u igri pise nije za 18+,16+ itd...ili pise nesto o nasliju..itd

  18. #108
    Senior Member Nuke me please Kimi's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ovdje negdje
    Postova
    288
    Joooj nemojte tak....Ja sam ovu noć imala neki vrstu noćne more...
    Naime od svih tih igri, mada u zadnje vrijeme igram CIV, počela sam dobivat noćne more u kojima me nekim čudom i nije nekak strah

    Izgledalo je kao prava igra...Našla sam se u nekoj napuštenoj zgradi, nešto kao tipa trgovački centar i sad taj ulaz na koji sam ja ušla odmah se zblokirao i nije bilo povratka. Bilo nas je par i prošetali smo centrom i tak ja naletila na dva neka 'pištolja' Jedan niškoristi izbacuje zrak?? a drugi se 'pumpa' na neku želeastu tekućinu il šta. I tak počeli dolazit neki 'zombiji' i navalili na nas a ja jedina s pištoljom a ostali s nekim predmetima. I potukli tam mi nekoliko njih a drugi otišli u drugom smjeru. Došli još tak neki 'naši' i jedan od njih pokušao meni oduzet taj 'pištolj' al ga ja sredila. Onda smo imali problema s prepoznavanjem koja je osoba 'zombi' a koja je normalna.... Na kraju nam je neka osoba donjela i bombonjere razne... SVAŠTA Na kraju smo se izvukli a svi zombiji su netragom nestali...a po nas je došo helikopter ja mislim (to je pisalo u nekoj poruci koju smo dobili)

    Lako moguće da se neki klinci užive u takve stvari i učini nešto protivno zakonu...Mislim ni kopiranje nekih ubojstava ili krađi i takvog nečeg nije nova stvar. Ljudi se užive i misle da to mogu napravit i proć nekažnjeni..
    A sad zabranit takve igre.....ne znam. TEŠKO Onda bi morali zabranit i takve filmove i serije i sve... Mada na filmovima imaju ono R i dr slova.
    Sjećam se jednom je moja sestrična išla u dučan sa starom kupit Pasiju i tak stara platila a sestrična uzela vrećicu i ide prema van a prodavačica ko luda za njom i dere se nek joj vrati, da ona to ne smije primit u ruke i sl... (to je bilo u SAD-u)
    no sikiriki

  19. #109
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Errrr, what??

  20. #110
    Pa budući da su Ameri malo JUHUHUHUJJUHHUHUHHU sigurno su najodgovorniji roditelji koji ne kontroliraju svoju djecu.Za primjer uzmite srednju školu "Columbia" 1998. godine kada su dvojica pomahnitalih tinejđera naoružani do grla(bukvalno od pumpare do granate) ušli i ubijali od profesora do djeteta da bi na kraju i oni sami sebi oduzeli život.Gledajući to roditelji snose krivnju.

  21. #111
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    Makni tu sliku iz siga dok je IgGy ne vidi!!!

    Ako je vec neophodna uploadaj na imageshack i pejstaj link u sig
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  22. #112
    Ja?Zbog cega?Zasto?

  23. #113
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    sig ti je super ali zabranjene su slike i animacije u sigu jer ima nas dosta modemaša

  24. #114
    sorry nece vise.modemasa kazes... a gledaj te konfe sto pise uhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuu moja tuzno al doom ide bez problema
    192 ram sdr;grafulj GeForce FX 5200 Black Pearl 128vram-128bita ddr;amd duron(6.god)700mhz;17"monitor godina dana al to nije vazno

  25. #115
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    14
    HA HA
    ameri su tako glupi

  26. #116
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    150
    Joooj nemojte tak....Ja sam ovu noć imala neki vrstu noćne more...
    Naime od svih tih igri, mada u zadnje vrijeme igram CIV, počela sam dobivat noćne more u kojima me nekim čudom i nije nekak strah Rolling Eyes

    Izgledalo je kao prava igra...Našla sam se u nekoj napuštenoj zgradi, nešto kao tipa trgovački centar i sad taj ulaz na koji sam ja ušla odmah se zblokirao i nije bilo povratka. Bilo nas je par i prošetali smo centrom i tak ja naletila na dva neka 'pištolja' Jedan niškoristi izbacuje zrak?? a drugi se 'pumpa' na neku želeastu tekućinu il šta. I tak počeli dolazit neki 'zombiji' i navalili na nas a ja jedina s pištoljom a ostali s nekim predmetima. I potukli tam mi nekoliko njih a drugi otišli u drugom smjeru. Došli još tak neki 'naši' i jedan od njih pokušao meni oduzet taj 'pištolj' al ga ja sredila. Onda smo imali problema s prepoznavanjem koja je osoba 'zombi' a koja je normalna.... Na kraju nam je neka osoba donjela i bombonjere razne... SVAŠTA Na kraju smo se izvukli a svi zombiji su netragom nestali...a po nas je došo helikopter ja mislim (to je pisalo u nekoj poruci koju smo dobili)

    Lako moguće da se neki klinci užive u takve stvari i učini nešto protivno zakonu...Mislim ni kopiranje nekih ubojstava ili krađi i takvog nečeg nije nova stvar. Ljudi se užive i misle da to mogu napravit i proć nekažnjeni..
    A sad zabranit takve igre.....ne znam. TEŠKO Onda bi morali zabranit i takve filmove i serije i sve... Mada na filmovima imaju ono R i dr slova.
    Sjećam se jednom je moja sestrična išla u dučan sa starom kupit Pasiju i tak stara platila a sestrična uzela vrećicu i ide prema van a prodavačica ko luda za njom i dere se nek joj vrati, da ona to ne smije primit u ruke i sl... Confused (to je bilo u SAD-u)






    hahahahahahahhahahaha cime se ti fekas fekanje stvarno steti zdravlju, a najvise mozgu sta da sanjam kako me kolje teroristi nisam se nasmijo ovako odavno hahah
    Zivot je nesto posebno, a to posebno treba iskoristiti i biti GAMER.

  27. #117
    Guest
    lov na vještice any1?



    psihološki nestabilni klinci su samo došli do ideje preko igri...kap koja je prelila čašu.isto se moglo dogoditi i sa nekim filmom.i onda neki klinac na sudu kaže:"san andreas me natjerao na to"

    ma vraga te natjerao,prešao sam sa uzduž i poprijeko i nigdje nepiše da moram nekog ubit/osakatit/silovat...

    istinabog,vjerojatno me je roditelj/odvjetnik rekao da to kaže,jer bi se mogao izvući sa manjom kaznom...

    a u švedskoj(ili nekoj skandinavskoj državi) je zabranjen tom&jerry

    ej,ljudi,to što djeca nemogu razlikovati san i javu nije krivica hanne&barrbere,wb-a,disneya...samo to neki ljudi nežele shvatiti.ekipa ima krivca,njima dosta.a sad jel to i istina,nije bitno.vuk sit ofce na broju.

  28. #118
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    My signature on that!!

  29. #119
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    143
    a u švedskoj(ili nekoj skandinavskoj državi) je zabranjen tom&jerry Crying or Very sad



    lol to je vec bolesno
    Xlord - One name. One legend.

  30. #120
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    150
    e stvarno to je vec bolest i meni se place pa nisu normalni, sreca pa BiH ovakva kakva jest i daj boze nikad europske unije u nas sve moze aaaaaaaaaaaaaaa boze sacuvaj nije mi nijedna igra natjerala da nekog sakom puknem ako mi se bije ubit cu ga
    Zivot je nesto posebno, a to posebno treba iskoristiti i biti GAMER.

Slične teme

  1. Kinect se ipak može koristiti za "prave" igre - Dead Space 2
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 21-02-2011, 16:59
  2. Lokanje teme "lokanje teme "rp igre na forumu""
    By Wolfwrath in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 04-01-2011, 00:14
  3. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30
  4. Jesu li igre izgubile "dušu" radi grafičkog realizma?
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 95
    Posljednji post: 21-10-2009, 22:23
  5. Microsoft: "Windows 7 će biti super za igre"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 21-03-2009, 17:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •