Stranica 13 od 26 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 361 do 390 od 763

Tema: Gothic 3

  1. #361
    Guest
    Hvala, inače čuo sam da preporučaju 4 gb rama

  2. #362
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Hvala, inače čuo sam da preporučaju 4 gb rama
    Dobro si cuo.Na netu sam procitao da su igru probali na novom pentiumu sa 4 jezgre i 4 gb rama te igra i dalje nije isla potpuno glatko.


  3. #363
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    = Citat = Izvorno postao dugi
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Hvala, inače čuo sam da preporučaju 4 gb rama
    Dobro si cuo.Na netu sam procitao da su igru probali na novom pentiumu sa 4 jezgre i 4 gb rama te igra i dalje nije isla potpuno glatko.

    Cisto preseravanje,kakve onda fajde ima da igra ode na trziste,ako ce toliko zahtijevati?
    <3 ya all.

  4. #364
    Guest
    Da, pretjerali su, ali sam čuo od frenda da mu je O.K igra, ono da možeš napraviti svoj mač etc. sam da je borba jadna..

  5. #365
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    da...borba je ispala shit...mozda je nekima dobra...no oblivion style je bolji...i steta sto nema fps mode igranja u gothicu...bolje bi ispala borba...
    alo?

  6. #366
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    = Citat = Izvorno postao revenion
    da...borba je ispala shit...mozda je nekima dobra...no oblivion style je bolji...i steta sto nema fps mode igranja u gothicu...bolje bi ispala borba...
    samo si ti igraj oblivion onda,.

    netreba nam toga u gothicu.

    thank you very much.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  7. #367
    = Citat = Izvorno postao dugi
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Hvala, inače čuo sam da preporučaju 4 gb rama
    Dobro si cuo.Na netu sam procitao da su igru probali na novom pentiumu sa 4 jezgre i 4 gb rama te igra i dalje nije isla potpuno glatko.
    Ako je ovo istina, zašto upće više raspravljamo o igri!

  8. #368
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    ja sam pročitao da je trzala na dvije 8800GTX u SLI modu,hlađene tekućim dušikom,sa pentiumom 4 quad core klokanim na nekih 6ghz sa 8GB DDR2 memorije a sve to hlađeno još sa dodatno ohlađenim tekućim dušikom.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  9. #369
    = Citat = Izvorno postao mravojed19
    ja sam pročitao da je trzala na dvije 8800GTX u SLI modu,hlađene tekućim dušikom,sa pentiumom 4 quad core klokanim na nekih 6ghz sa 8GB DDR2 memorije a sve to hlađeno još sa dodatno ohlađenim tekućim dušikom.
    Ma daj

  10. #370
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    = Citat = Izvorno postao mravojed19
    ja sam pročitao da je trzala na dvije 8800GTX u SLI modu,hlađene tekućim dušikom,sa pentiumom 4 quad core klokanim na nekih 6ghz sa 8GB DDR2 memorije a sve to hlađeno još sa dodatno ohlađenim tekućim dušikom.
    Stavite ventilator
    <3 ya all.

  11. #371
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    198
    hm.. ja sam probo igru... prića super, borba super, questovi su malo nejasni ali kad znaš eng lako skontaš... jedino me engine hebe do kraja, trza mi na medium detaljima na kompu koji je oblivion pokreno bez trzanja na najvišim detaljima...
    btw dje su nestali Milten, Diego i Lester... gorna sam našo... i dje su svi fire chalici
    nikad se ne potpisujem al eto vam POTPIS

  12. #372
    = Citat = Izvorno postao mravojed19
    ja sam pročitao da je trzala na dvije 8800GTX u SLI modu,hlađene tekućim dušikom,sa pentiumom 4 quad core klokanim na nekih 6ghz sa 8GB DDR2 memorije a sve to hlađeno još sa dodatno ohlađenim tekućim dušikom.
    znam da zafrkavas ali nisi daleko od istine,pa pogledaj si filmove na
    http://media.pc.ign.com/media/726/726093/vids_1.html
    oni to ne igraju na nekakvom digitronu pa i njima troka posteno.


  13. #373
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    198
    aj šta brijete toliko na to da igra trza...meni to nije bed jer sam dugo vremena imo komp kršinu na kojoj mi je sve trzalo... :naughty:
    nikad se ne potpisujem al eto vam POTPIS

  14. #374
    = Citat = Izvorno postao Lord Bazooka
    aj šta brijete toliko na to da igra trza...meni to nije bed jer sam dugo vremena imo komp kršinu na kojoj mi je sve trzalo... :naughty:
    A ti si onda cijepljeni,okorjeli gamer.


  15. #375
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Ima dosta razloga da se za Gothic 3 kaže "Tresla se brda, rodio se miš.".
    Uz sve najave i dužno poštovanje:

    1.) Igra je potpuno linearna.
    2.) Grafika je ukradena iz Obliviona.
    3.) Priča iz igre je sjajna (za one s M011C40R473R M0N147N3M).
    4.) Šteka na svim konfiguracijama (i na svim razlićitim postavkama detalja).
    5.) Reklame na početku su DA GLAVA ZABOLI (C2De+nVidia????? na takvim konfiguracijama igra samo više šteka <ispitano-dokazano>).
    6.) Inovativnost grafike, priče... (Cijela igre uglavnom) s desna teži u minus beskonačno.

    Čim sam vidio da je igra PARODIJA na Oblivion, odustao sam. (Dokazivo i kratkoročnim igranjem i višednevnim...)
    Inače, šteka i na CoreDuo 1.66 + 1GB DDR2 667 + Radeon x1600 512MB, neovisno o grafičkim postavkama. (Malo šteka na velikim detaljima, a na smanjenim štekanje ostaje...).
    Ne želim nikoga uvrijediti, no smatram da bi autore Gothica 3 trebalo vidjeti iza rešetaka zbog kršenja autorskih prava i nanesene duševne boli, ipak su igre zaštićene zakonom i ne treba se s njima sprdati (Što su oni jasno vidljivo učinili s TES4: Oblivion).
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  16. #376
    Slazem se s tobom u svakom pogledu! Igra radi katastrofalno na najjacim konfama, uzalud bacen novac. Svaka cast vama kojima ne smeta to trzanje...iskreno vam se divim. Ja igru nisam igrao ni 5 min cim mi je frame sa 60 poceo bez razloga na trenutke padat na 12 pa zanala se kao i zaledit na sekundu dvije...Zao mi je jer sam puno ocekivao, uzasno mi je zao
    "For those about to rock we salute you"

  17. #377
    Imate temu u pljuvačnici.

  18. #378
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    @marijanovic-lol neznam odakle ti to da je ukradena grafika iz obliviona, a ako ti u gothicu priča sucksa šta je onda sa oblivionom gdje je puno gora

  19. #379
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    198
    daj nemoj mi prićat o oblivionu... ta je igra DOSADNA... prića je jadna, igra je prevelika i brzo dosadi, a moja baba bolje izgleda od likova... ružni su do bola... daj oblivion je krš
    nikad se ne potpisujem al eto vam POTPIS

  20. #380
    Senior Member Lock'n'Load skuki's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    zgb
    Postova
    144
    Linearna igra? po cemu tocno? ajde mi onda navedi jednu nelinearnu po tvojim pojmovima.

    edit: oblivion je smeće
    grah sa bučinim uljem

  21. #381
    Senior Member Lock'n'Load skuki's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    zgb
    Postova
    144
    = Citat = Izvorno postao Tust
    Slazem se s tobom u svakom pogledu! Igra radi katastrofalno na najjacim konfama, uzalud bacen novac. Svaka cast vama kojima ne smeta to trzanje...iskreno vam se divim. Ja igru nisam igrao ni 5 min cim mi je frame sa 60 poceo bez razloga na trenutke padat na 12 pa zanala se kao i zaledit na sekundu dvije...Zao mi je jer sam puno ocekivao, uzasno mi je zao
    koju konfu imas?
    grah sa bučinim uljem

  22. #382
    AMD dual core 4200, lan party 2, 2 gb supertalent 800 mhz, wd 200gb, gf 8800 gtx
    "For those about to rock we salute you"

  23. #383
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    = Citat = Izvorno postao skuki
    Linearna igra? po cemu tocno? ajde mi onda navedi jednu nelinearnu po tvojim pojmovima.

    edit: oblivion je smeće
    Oblivion;
    Ima linearnih dijelova, no uglavnom se nemora raditi ama baš ništa što negdje piše.

    The Suffering;
    Za ovu igru ne moram ni pisati, ako nisi igrao - nemaš pojma šta je to nelinearnost.

    Najviše mrzim igre u kojima ti točno pišu algoritmi koje moraš izvršiti.
    Mislim, debilno je igrati nešto što ti govori kako i šta dalje - time nam samo ispiru mozak. Čovjek treba sam raditi što misli da je dobro, a ne dobijati servirano na pladnju šta i kako da uradi.

    Igre bi trebale imati:
    1.) Dobru grafiku
    2.) Potpunu nelinearnost
    3.) Priće koje se razvijaju kroz lika, a ne neovisno o njemu
    4.) Nebi trebale imati reklame
    5.) AI (što mnoge nemaju, iako tako kažu)

    I što je najvažnije... Proizvođaći bi trebali praviti unikatna djela, a ne copy-paste drugih. Gadi mi se kad vidim vise igara koje su zapravo kao klonovi.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  24. #384
    Problem je što je praktički nemoguće napraviti freeform igre sa dobrom pričom, Oblivion je dokaz toga. Previše varijabli na koje igrač može utjecati, te s tim ograničava potencijalnu priču.

    Inače, ja sam osobno za linearnu igru ako ima superiornu priču (FF FTW).

  25. #385
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    = Citat = Izvorno postao skuki
    ajde mi onda navedi jednu nelinearnu po tvojim pojmovima.
    Arcanum. Doesn't get any better than that...
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  26. #386
    Guest
    Daggerfall, još uvijek najveća igra ikada...

  27. #387
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Ima dosta razloga da se za Gothic 3 kaže "Tresla se brda, rodio se miš.".
    Uz sve najave i dužno poštovanje:

    1.) Igra je potpuno linearna.
    2.) Grafika je ukradena iz Obliviona.
    3.) Priča iz igre je sjajna (za one s M011C40R473R M0N147N3M).
    4.) Šteka na svim konfiguracijama (i na svim razlićitim postavkama detalja).
    5.) Reklame na početku su DA GLAVA ZABOLI (C2De+nVidia????? na takvim konfiguracijama igra samo više šteka <ispitano-dokazano>).
    6.) Inovativnost grafike, priče... (Cijela igre uglavnom) s desna teži u minus beskonačno.

    Čim sam vidio da je igra PARODIJA na Oblivion, odustao sam. (Dokazivo i kratkoročnim igranjem i višednevnim...)
    Inače, šteka i na CoreDuo 1.66 + 1GB DDR2 667 + Radeon x1600 512MB, neovisno o grafičkim postavkama. (Malo šteka na velikim detaljima, a na smanjenim štekanje ostaje...).
    Ne želim nikoga uvrijediti, no smatram da bi autore Gothica 3 trebalo vidjeti iza rešetaka zbog kršenja autorskih prava i nanesene duševne boli, ipak su igre zaštićene zakonom i ne treba se s njima sprdati (Što su oni jasno vidljivo učinili s TES4: Oblivion).

    Je ovo neki post iz zajebancije ili?jer koliko se god trudio ne mogu te ozbiljno shvatiti.

    Grafika ukradena iz Obliviona?da,imaju isti engine,ali reći da je grafika ukradena nema veze sa zdravim razumom.

    Reklame?evo iskreno,ja ih nisam vidio,stisni ljepo eskejp kad uključiš igru pa nećeš vidjeti nikakve reklame nego ćeš vidjeti glavni izbornik.eto,ogromni minus ove igre je nestao.

    Linearna? je vidiš ti koliki je to svijet,koliko questova ima,a mozeš ih radit kako god zeliš,od početka mozeš ići kojim god putem zeliš,mozeš igru završit s kojom god frakcijom zeliš i dobit različite završetke.

    a suffering je neizmjerno manja igra,zato ti se čini da je ultra nelinearan.
    Deus Ex je isto bolesno nelinearan,u obavljanju misiju,ali igra je podjeljenja na levele,u gothicu je sve jedan veliki svijet.

    priča je dobra,štoviše zanimljiva.prati dostojno svoje prethodnike.

    Gothic 3 je parodija na Oblivion? ovo je najzešća izjava ikad otkad postoji ovaj forum.

    Stari,Oblivion je sramota RPG igara.Kad ja odigram Morrowind(i uzivam ) i onda čekam Oblivion pun kurac,i onda kad napokon dođe skuzim da igra ima manje skillova,manje vrsta oruzja,manje questova,manje guildova,manje NPCova,prazne i dosadne šume jer ih nitko nije rukom dizajniro,level scaling koji je neprirodan takvom tipu igre i odgovara diablu2 itd..mogu u beskonačnost nabrajat,onda je to sramota,kako za serijal tako i za RPG kao zanr.

    I sad dođeš ti i kazeš da je gothic 3 parodija na ovo gore


    Gothic 3 ima majstorski dizajniran prostor,nešto što oblivion nema,i nikakvi modovi tu ne mogu ništa,ima oko 500 questova,skillovi su toj igri BITNI,za razliku od Obliviona gdje je vaznije znat baratat mišem.ima atmosferu,imerzivnost,občno lutanje šumom je gušt jer te jednostavno glazba i grafika totalno uvuku u taj svijet

    Gothic 3 je sve ono što Oblivion nije.
    I da,je zahtjevan je,zbog jebenog memory leaka,i copy protectiona,zato ti igra jednako trza na high i low.

    ali ja imam dinosaura od kompjutera,takvo smeće da je za muzej,pa ipak igram,a ekipa kojoj trzne jednom u 30 sekundi a inače radi na 40 fpsova na max grafici pizdi kako je neigrivo.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  28. #388
    Gothic 3 is powered by a custom engine called the Genome engine....
    Joše jedan minus manje.

  29. #389
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    = Citat = Izvorno postao Tust
    AMD dual core 4200, lan party 2, 2 gb supertalent 800 mhz, wd 200gb, gf 8800 gtx

    na toj komfi ide sasvim dobro

  30. #390
    Senior Member Lock'n'Load skuki's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    zgb
    Postova
    144
    = Citat = Izvorno postao Tust
    AMD dual core 4200, lan party 2, 2 gb supertalent 800 mhz, wd 200gb, gf 8800 gtx
    ja imam 3200+,x800xl, 15.gb rama neki bezveze, igram na 1280x1024, medium detalji, shaderi na 1.4 i od kada sam ih stavio na 1.4 nije se niti jednom srusila i radi puno gladje, toliko da sam prebacio sa 1024x768 na 1280x1024. Sa patchem na ovoj mojoj konfi radi solidno, trza tu i tamo, obicno kada se loada novi prostor, borba u gradu itd, ali sve u svemu mi je cisto prihvatljivo jer nudi puno zauzvrat. na ovom tvom bi letilo.
    grah sa bučinim uljem

Slične teme

  1. Gothic
    By Booby in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 24-01-2012, 10:44
  2. Gothic 2
    By Akorn in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-11-2010, 22:23
  3. Gothic 1,2,3
    By Mir#4o in forum Gaming općenito
    Odgovora: 80
    Posljednji post: 16-01-2008, 12:56
  4. Gothic 3
    By Letva in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 26-01-2007, 23:40
  5. Oblivion vs Gothic 3
    By Kenyi in forum Gaming općenito
    Odgovora: 130
    Posljednji post: 03-11-2006, 13:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •